Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkáltatóval lehet-e...

A munkáltatóval lehet-e egyeztetni, hogy mikor akarok kezdeni a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a héten kaptam egy álláslehetőséget, az egyik ismerősömnek köszönhetően, viszont még egyetemi tanulmányaimat végzem (utolsó félév), ahol most elég sok teendőm van.. viszont az állást se szeretném elveszíteni. A munkáltató, vagy a főnöknek nem taplóság, hogy ha megmondom, hogy iskola mellett nem szeretném végezni, de 3 hónap múlva, mikor már vége az államvizsgának, akkor már számíthatnak rám?

2019. márc. 17. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem taplóság, meg fogják érteni hogy tanulás mellett nem megy a kettő. Viszont ha a cégnek szüksége van valakire mihamarabb, akkor nem valószínű hogy várnak rád. Hanem betöltik az állást.
2019. márc. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, ettől is félek, mert jó lenne, ha diploma kézhez kapása után lenne egyből munkám és megvárnának... de persze nem én diktálok sajnos :/
2019. márc. 17. 09:56
 3/4 anonim ***** válasza:
H normalia akkotigen:$
2019. márc. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet egyezkedni, de 3 hónapot szerintem csak igen ritkán várnak valakire. Ha igen jó szakember vagy, jó referenciákkal, akkor simán előfordulhat, de azt írod, még csak most végzed a sulit, ebből gondolom, még pályakezdő vagy. Plusz ismerősön tolt be, nem is az van, hogy mindenképp te kellesz nekik, hanem kvázi szívességből vennének fel. Pár hetet biztosan várnának rád, de a 3 hónap szerintem nagyon sok. Egy próbált mindenképpen megér, de túl sokat ne várj azért tőle.
2019. márc. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!