Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy főnöknek hogy van pofája...

Egy főnöknek hogy van pofája visszahívni valakit dolgozni akit ő rúgott ki mert állítólag szar munkát végzett?

Figyelt kérdés

Kirúgták, hónapokig senkit se találtak a helyére majd nagy nehezen lett egy új ember, aki kemény 1 hetet volt és felmondott. Most visszahívták a régit telefonban (aki meg elküldte a főnököt a halál f***ára)


Én azt nem értem, ha egy főnök kirúg valakit mert szarul dolgozik hogy van képe felhívni őt hogy gyere vissza? Ha nincs ló, jó a szamár is?


2021. ápr. 5. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szükség nagy úr.
2021. ápr. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyiért megy vissza a régi melós. Van az a pénz amiért visszamennék a régi helyemre dolgozni és szó nélkül felmondanék a mostani helyemen.
2021. ápr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez Balu kérdése. :) De most kivételesen tudok mondani esetet, amit személyesen tapasztaltam. Kínai étteremben mosogattam. Volt egy kollégám, aki rendszeresen hiányozgatott. Rendszeresen valami fura mutáns betegséget kapott el, ami csak ünnepnapokon támadt, meg általában véve az olyan napokon, amikor előre lehetett tudni, hogy nagy lesz a forgalom az étteremben. Meg annyira nem is tudta tartani a tempót. A főnök fél év után megunta, és elküldte. De hónapokkal később visszahívta, bár akkor nem mosogatást csinált, hanem másvalamit, amit korábban is végzett. De pár nap után végül nem ment többet. A főnök meg dühöngött. Logika nuku, a mai napig nem értem, mi volt ez az egész. Ha valaki ki van, rúgva, akkor azt nem hívom fel, hogy jöjjön már vissza egy pár napra. És ez tényleg megtörtént.
2021. ápr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek, akik semmit sem szégyellnek és ezek főnökként sem különbek.

Én ha kirúgnék valakit, azt csakis indokoltan és hosszas megfontolás után tenném és utána soha nem hívnám vissza. Legfeljebb míg megoldódik a helyzet, addig beállnék a helyére, akármi is legyen az a munkakör. Ahogy erre volt is már példa, nem kirúgás, hanem betegség esetén.

2021. ápr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!