Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Támogatnátok azt a kezdeményez...

Támogatnátok azt a kezdeményezést hogy a munkahelyre csak védettségi igazolvánnyal lehessen majd menni?

Figyelt kérdés
Nagyon örülnék ennek ugyanis egy oltott az oltottat nem fertőzi meg de egy oltatlan meg tudja..
2021. ápr. 8. 07:05
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
10. Nyilván nem most, amikor még nincs mindenki számára oltás, hanem akkor amikor mindenki számára elérhető lesz, akkor legyen ez a törvény
2021. ápr. 8. 07:48
 12/36 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Az oltottnál is csak hetek múlva alakul ki a védettség. Addig megbetegedhet és fertőzhet is.
2021. ápr. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
93%
Elvileg nem kötelezhet senki, de olyan most is van 1-2 munkakörben, hogy a munkáltató előnyben részesíti az oltottat, ha felvesz valakit újonnan. Elvileg nem szabadna, meg elvileg diszkrimináció, de gyakorlatilag egy csomó vállalkozás a csőd szélére került, és a biztonságra hajt mindenki, illetve hogy ne kelljen karantént kivárogatni meg fullos táppénzt fizetni az új munkavállalóknak, miközben senki nem termel neki hasznot. Más kérdés, hogy ez ronda dolog, főleg addig ameddig az sem kapta meg, aki szeretné, mert nem került még sorra.
2021. ápr. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
64%
Egyébként annyira szánalmas, hogy egyesek nem veszik még mindig észre, hogy a politikusoknak/nagyhatalmaknak direkt ez a célja, hogy megossza az embereket, hogy még véletlenül se legyen egység, mert ha egység van, akkor a tömeg képes fellázadni és elnyomja a kisebbségben lévő hatalmon lévőket.
2021. ápr. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
36%

MAJD AKKOR, ha már mindenki megkapta aki szeretné, ÉS kitaláltak valamit azokra, akik egészségügyi okból nem olthatók, akkor majd igen, én támogatnám.

Addig, ameddig sokan önhibájukon kívül nem kapnak oltást, addig szimpla diszkrimináció.

2021. ápr. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
15. Ez így van én is akkor gondoltam csak, addig valóban diszkrimináció
2021. ápr. 8. 09:07
 17/36 anonim ***** válasza:
55%
Maximum akkor ha már mindenki beoltására lett volna lehetőség, addig nem.
2021. ápr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
60%
Nem támogatnám. Nem az oltás ellen vagyok, értem, hogy van akinek segít. De van aki még hisz az immunrendszer erejében és ha valaki fiatal, egészségesen él, szerintem felesleges az oltás. Főleg, hogy nem leszel védett, ugyanúgy elkaphatod...az én korosztályomban(30asok) az ismeretségi körömből csak az került kórházba aki megkapta az oltást. Nem azt mondom, hogy amiatt, de ez csak megerősített abban, hogy ne kérjem. Akkorsem ha csak azzal utazhatok, akkorsem ha kirúgnak a jelenlegi munkahelyemről.
2021. ápr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
26%

"van aki még hisz az immunrendszer erejében"

Ennek mi köze az oltáshoz? Mármint nyilván akkor érdemes beoltatni magad, ha hiszel a immunrendszeredben, de pont ezért nem értem, miért felesleges a vakcina?


"az ismeretségi körömből csak az került kórházba aki megkapta az oltást"

Második oltás + védettséghez kellő 2-4 hét után kerültek kórházba?

2021. ápr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
19%
B@meg,mikor fogjátok fel,hogy nem immunrendszertől függ
2021. ápr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!