Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 18 évesen ebben a helyzetben...

18 évesen ebben a helyzetben munka?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nyárra, illetve alapból is szeretnék egy biztos, jó munkát, 2 hét múlva töltöm a 18. életévemet, ekkor nyílván több lehetőség megnyílik... Akár kétkezi munka, bármilyen... Jelenleg vendéglátást tanulok, de abba most abszolúte nem tudok elhelyezkedni. Nem lutriságból, de mindig egy olyan lehetőséget kerestem, persze mint minden fiatal amivel lehető legtöbbet keresem..mindezt Győr környékén.

2021. ápr. 8. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Sereg, ha van érecségid, akkor rendőrség.
2021. ápr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Győrben (bár nem tudom 100%ra), de több a munkahely mint pl abban a megyében ahol én élek, egyszer majdnem oda mentem az Audi gyárba de sok teszt után azt mondták, hogy nem kellek.

Gyári munkát szerintem biztos találsz, bár nekem még azt sem sikerült ebben a helyzetben.

2021. ápr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Építőiparba mindig kellenek szorgos kezek 🤷🏼‍♂
2021. ápr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gyári munkát nem bírom, nem azért mert piszkos a munka, egyszerűen rühellem, de édesapám is mondta hogy ő sem bírná szerintem genetikai vonás...

Építőipar, na igen, azt kerestem nagyon sokáig Kőműves segéd de sehol sem találok ilyen vállalkozót, aki foglalkozna velem...

2021. ápr. 8. 21:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Árufeltöltő, csomagoló, adminisztrátor, nemrég olvastam raklapösszeszerelő diákmelók. Ezek érdekelnek? Mindig van fent neten néhány diákmunka.
2021. ápr. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!