Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy bírjam a vendéglátást...

Hogy bírjam a vendéglátást introvertáltként?

Figyelt kérdés

Kaptam egy állás lehetőséget. viszont elég introvertált vagyok és hiába szeretem magát a vendéglátást gyomorgyörcsbe mentem el minden nap (1 éve dolgozok de inkább továbbtanulnék) hiába végzem el jól a munkám nekem nagyon nehéz ott kinyílni és emiatt a kollégák is kicsit úgymond különcnek tartanak, nem néznek ki csak más vagyok nem bírom a pörgést mert stresszes helyzetbe kerülök tőle.

nem tudom elválaljam e mert jól hangzik, jó a fizetés viszont nem gondolom hogy a személyiségemhez adódóan bírnám csinálni.


2021. ápr. 13. 10:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem bírod, nem szeretef, úgy érzed nem neked való, akkor ne erőltesd!

Egy idő után depressziós leszel miatt, és magadba fogsz zuhanni!

Nem minden a pénz! Ne vállald el!

2021. ápr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Mindjárt jönnek a büdös magyarok, akik kioktatnak, hogy ne válogass, mert egy élősködő, ingyenélő fos leszel, blblbla... De sztem ahol nem érzed jól magad, azt ott kell hagyni!!
2021. ápr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
sehogy, introveltáltként szenvedés lesz a vendéglátás.
2021. ápr. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

2

Te talán nem magyar vagy? Ekkora taplót..

2021. ápr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Introvertált vagyok, és szeretem az ilyet. Nem neked kell megnyílnod, csak felvenni egy mosolygós ént. Ez a legkönnyebb a világon, introvertáltként figyelem az embereket, vágom a testbeszédet, tök könnyű utánozni.
2021. ápr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
Most akkor ott dolgozol mar vagy mi van???
2021. ápr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Introvertált embernek könyvtáros szakma az ideális. Vagy levéltáros.
2021. ápr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Mindenki introvertált is valamilyen szinten.Szerintem nem magàval a vendéglátással van bajod hanem az adott munkahellyel/ott dolgozó emberekkel.Nem kell mindenkivel hatalmas beszélgetésekbe kezdeni,nem kell mindenkivel viccelődni.Én külföldön élek,annyira nem tudom a nyelvet és ezért inkább hallgatok a munkahelyemen, pedig szeretnék (és kellenne is) csacsogni mindenkivel mégis ott vagyok 1 éve.Különcnek tartanak,külföldinek,de megszoktak.Szerintem elèg kultúráltnak lenni,kedvesnek meg csinàlni azt,amit kell.A pszichológiai személyiséged miatt nem fognak felmondani.A többit neked kell magaddal lerendezni.Ha úgy érzed ez túl nagy teher lenne,ne vàllald el.
2021. ápr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
most én se bírom eldönteni, hogy dolgozol vagy fogsz, de egyrészt jelen gazdasági helyzetben (és hol van még a hiszti vége...) azt dolgozunk, amit lehet, másrészt ha ennyire kikészít hogy kollégáid vannak, mit fogsz kezdeni magaddal az életben? meg kell erősödnöd, mert nagyon keveseknek jut ma már privát iroda, ahol jól magadra csukod az ajtót és egész nap nem látsz senkit... én is introvertált vagyok, eléggé ráadásul, de szerintem a vendéglátás még kényelmes. recepció vagy telefonközpont, na AZ tényleg durva lenne.
2021. ápr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Már dolgoztam egy évet. Most lenne lehetőségem tanulni illetve kaptam egy másik munkaajánlatot.
2021. ápr. 13. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!