Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt aki introvertáltként...

Van itt aki introvertáltként kezdett már el dolgozni nagyvárosban?

Figyelt kérdés
Mondjuk Budapesten, milyen munka, sima betanított munkák közül, árufeltöltő, ilyesmi. Amiről rossz tapasztalatotok van introvertáltként? És ha van ami jó lehet ilyen személynek is, azt is megköszönném. :) Nem vagyok túlzottan introvertált, csak nem valami jók a szociális készségeim.
2020. jún. 25. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen

Nincs rossz tapasztalatom, nekem nem az fáj, ha emberek között kell dolgoznom, hanem az, ha emberek a munkaeszközeim és nem tudok munka után nélkülük (max 1-2 kivétel) feltöltődni.

2020. jún. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az introvertáltaknak nem szükségszerűen szarok a szociális készségeik és nincs szükségszerűen tömegiszonyuk. Az intriverzió egy preferencia, de úgy látszik, még mindig van, aki keveri a szezont a fszommal.
2020. jún. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Legyél pl. éjszakai takarító, éjszakai recepciós.

De nappali állások közül is jó lehet mondjuk a szobalány, mert általában a nap nagy részében egyedül vagy max egy emberrel közösen kell dolgozni.

2020. jún. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Dolgoztam már olyan helyen, majdnem 1 évig, ahol 10 emberrel dolgoztam együtt, és végig egymás társaságában dolgoztunk. Lehet nem is vagyok introvertált, vagy nem tudom mi ez akkor, inkább a városi emberektől tartok, hogy milyenek, meg én is csak akkor maradok kussba, ha más sem érdeklődik vagy nyit esetleg folytat beszélgetést velem. Viszont volt már ilyen, hogy ismerkedtem 1 munkatársammal, zavarban volt végig, annyi kérdést nyomtam neki stb, aztán pár nap múlva azt mondja miért vagyok csendes xddd Mikor meg beszélgettem volna vele csak ült mint egy fogyatékos. Akkor most mit kell tegyek vagy mi a baj velem ? :)
2020. jún. 25. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!