Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan akinek csak érettség...

Van olyan akinek csak érettségije van, tehát nem tanult tovább? Mire vittétek az életben?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 13. 17:41
1 2
 11/14 molnarmarcell21 ***** válasza:
76%

Az emberek kb. 20%-ának van felsőfokú végzettsége, 40%-nak középfokúja, a maradék 40%-nak középfokú se.


Tényleg azt hitted, hogy az országban mindenki diplomás? :)

2021. ápr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
36%
Mire vitték azok akiknek érettségijuk sincs csak 8 elemiük, arra vitték h diplomásokat megszégyenítő fizetésük van csak mert a munka nehéz bizonyos szemszögből. Szóval lehet vinni bármire. Érettségivel s annélkül is.
2021. ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
74%
Érettségim van semmire nem vittem 🙁ulok egy napfenyes tagas irodában igaz hogy egy diplomas jobban megérdemelné hogy itt üljön de mégis én ülök itt😁☝️s nem 150ezerért! Pedig csak egy lószarra se való érettségim van. Vmit tudok mégis nem?🙂
2021. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
76%
Azt mondjak bizonyos hangok h akinek erettsegije van az csak a gépsorra valo, az irodaba meg csak a diplomas valo jobbak a képességei tanulékonyabb. Én meg azzal kezdeném h legyen matekbol kibaccott jo, használja az excelt s beszeljen egy nyelvet mellesleg ne legyen informatikai analfabéta se. Ha ez megy kit erdekel a diploma.😁
2021. ápr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!