Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Videós állásinterjú során...

Videós állásinterjú során mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyan dolgokra, tapasztalatokra, amelyekről nincs információ a neten - mindent elolvastam. Arra is kíváncsi lennék, hogy miképp mutatkozzak be az elején? Nincs kézfogás, ami eléggé fontos része az egésznek, meg úgy alapból eléggé előnytelen számomra ez az egész.

2021. ápr. 13. 22:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hello, hallotok??
2021. ápr. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

első sorban a fényekre és a háttérre figyelj, hogy minél jobban, egységesebben legyél megvilágítva és a háttér ne legyen gáz. legjobb egy semleges fal/szekrény.


ha laptopot/telefont használsz, akkor tedd le stabilan, ne az öledben/kezedben legyen, mert tengeribeteg lesz aki a másik végén nézi, ahogy mozgatod. ez hivatalosan nem feltétlenül hátrány, de ha rossz érzést kelt benne, az segíteni nem fogja a jelentkezésed.


a kamera szögére és a hangra is érdemes odafigyelni. próbáld meg az éles beszélgetés előtt tesztelni.


fontos a stabil és jó netkapcsolat. nekem pl. az otthoni WiFi-n időnként szakad a Zoom, mobilneten nem.

2021. ápr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Fsms ***** válasza:
12# a szakadás vagy szolgáltató, vagy wi-fi beállítási probléma. Nekem egy sem szakad (Skype, Teams, webex). Ha szakad, akkor mindenkinek azaz a felhőben van “vihar”.
2021. ápr. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!