Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » SOS! Állásinterjú holnap!...

SOS! Állásinterjú holnap! Mibe menjek? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Holnap állásinterjúra megyek, ez lesz az első, mire figyeljek oda? Mindenképp kötelező a szoknya, ing? Vagy milyen alternatíva van még?


Segítsetek a tapasztalataitokkal kérlek!


2013. aug. 23. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
a megjelenés fontos, de azért számít h milyen munkára jelentkezel. irodistának szoknya (nem mini!) - blúz ajánlott erősen, csirkekopasztónak farmer és póló is elég ;-)
2013. aug. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mindenképp elegáns öltözék. Magassarkú. Telefon kikapcsolva. Mindig nézz az interjúztató szemébe. Ne mondj magadról többet,mint ami a valóság. Úgyis rájönnek. Legyél magabiztos,. határozott. Ne ülj keresztbe tett lábakkal, karokkal,mert elutasítást jelent.

Ne késs! Önéletrajzod és motivációs leveled vidd magaddal. Bizonyítványaidat, okmányaidat is.

Hirtelen ennyi jutott eszembe. sok sikert!!

2013. aug. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne legyen mély a dekoltázsod, cickók kirakása tilos. Szoknya max. térd felett tenyérnyivel. Harisnya kötelező!

Ne menj strandpapucsban, kitaposott cipőben, és mellőzd a hátizsákot is. Frizurád szolid, de frissen mosott. Kerüld az erős sminket, piros rúzst főleg. Még azt hiszik, fél óránként keresed majd a mellékhelyiséget frissíteni a sminkedet. Ne rágózz! (Arra ugranak!)

Kerüld a bizsukat, sok ékszert. Nem írtad, milyen állás. :)

Banki, irodai, ott ajánlott a "pingvinruha". (fekete-fehér) Több kérdés?

2013. aug. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!


Igen, irodai lesz, de az vicc, hogy én se tudok sokkal többet. Egy ismerősöm hívott, hogy lenne munka, megadja-e az elérhetőségemet. Mondom persze, erre fél óra múlva csörög a telefonom, hogy oké, holnap 8-ra menjek. Hát hirtelen köpni-nyeni nem tudtam (nem számítottam rá, hogy ilen hamar megkeresnek) Aztán most kicsit parázok, mert életem első interjúrára megyek.

2013. aug. 23. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!