Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Barim ma nagyon elkenődve...

Barim ma nagyon elkenődve dolgozott, próbáltam neki tanácsot adni, de aztán rájöttünk, hogy semmi sem segít. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Évek óta dolgozik szorgalmasan, vékony alkata van, mindig emeli a nehéz medencéket, homokzsákokat, viszont a főnöke soha nem ad neki pozitív visszacsatolást. Rengeteg trambulint is egy kézzel felemel mindig, aztán a kocsira rakja. Nekem is volt már a főnöke, az én főnököm. Pakoltam a nehéz fából faragott Jumanji-t, de konfliktus jelentése esetén, majdnem megjártam. Nálunk sajnos, vannak elképzelések, elvárások. Viszont, csak egymást tudjuk lelkiekben támogatni. Elég ez, az idős korunkig?
2021. ápr. 15. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
munkahej váltás ha nem segit más hidd el nem jó jó olyan helyen dolgozni ahol nem jó persze könnyeb mondanom mint megtenni de vagy meg szokod vagy megszöksz mást nem tudok mondani
2021. ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha évek óta így van a munkahelyen és csak most van elkenődve, akkor nem kell nagy ész hozzá, hogy belásd, nem a munkával van baja, hanem valami más nyomja a lelkét
2021. ápr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!