Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az alkoholista irodai dolgozók...

Az alkoholista irodai dolgozóknak kapóra jön a home office?

Figyelt kérdés

Otthon ugyebár senki nem ellenőrzi őket, a megjelenésre sem kell ügyelni. Legalábbis én még nem hallottam olyanról, hogy egy munkahely házhoz küldött volna szondáztatókat. Arra nyilván vigyázni kell, hogyha telefonon vagy online hívásban kommunikálni kell munkatárssal vagy főnökkel, akkor ne tűnjenek furcsának. De gondolom, össz ennyi a kockázat.

Ismertek esetleg személyesen olyat, aki iszik otthon munkaidőben?



2021. ápr. 16. 11:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Okés kérdező, akkor már viláhos ki vagy. EGY TANÁRKA VAGY TE IS. Persze a Pitagórasz tételt 45 perceken át mondogassák éhesen, szomjasan, teli hólyaggal a diakok, mert óra alatt nem lehet elhagyni a termet. Jön a nyár, jó étvágyat a Raffaellóhoz, amit a diakok kényszerből adtak tanévzáróra. Finom sós íze lesz, mert elázott a diákok könnyeitől. Tudom, hogy az a kedvenc ízed.
2021. máj. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
11: Ezt esetleg nem másik kérdéshez akartad? Mert gőzöm sincs, hogy ide mi köze van. És nem vagyok tanár, fizikai munkát végzek. Ezt bírom, hogy vannak itt emberek, akik telepatának képzelik magukat, akik egy kommentből a kommentelő egész életrajzát letippelik.
2021. máj. 15. 08:33
 13/14 A kérdező kommentje:
Még egyszer megkérdezem: Mi köze van ennek a kérdéshez? Hogy jönnek ide az iskolások?
2021. máj. 15. 17:37
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Személyesen nem, de az interneten igen, a csávó kb közvetíti az egész életét egy fórumra, írásos, élő livestream, és videók formájában.


Alapjáraton is alkesz volt, de így még jobban lecsúszott.

2021. máj. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!