Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyiket adjam oda ajándékba...

Melyiket adjam oda ajándékba a kollégámnak?

Figyelt kérdés

Volt egy limitált kiadású tárgy, amit elloptak tőle. Felkerestem a neten, kettőt is vettem, mert az első egy picit törött volt, ami a funkcióját nem befolyásolja, de tökéleteset szerettem volna adni, így kerestem egy másikat. A képen nem látszott, de ennek meg a fehér műanyag részén van egy sárga folt, amit nem tudok lesikálni.


A munkatársam nagyon a tökéletesre törekszik és állatira zavarják a rendezetlen dolgok, ezért kicsit szomorú vagyok, hogy nem sikerült tökéleteset találni, de már nem találok másikat, meg azért már nem költenék többet.


Szerintetek a töröttet adjam oda vagy az elsárgultat?


2021. ápr. 20. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Egyiket se
2021. ápr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is, ez egy nagyon kedves kezdeményezés felőled :) Respect.


Másrészt ezen én is nagyon gondolkodnék. :D


Mennyire törött? Hajszálrepedés, vagy egy elem pattant le róla?

A sárga foltos talán olyan hatást kelt, mintha koszos lenne.


Nem is tudom.


Hidd el, hiába tökéletességre törekvő az ember, nagyon értékelni fogja a kicsit hibásat is, mert nagyon aranyos személy vagy, hogy gondoltál rá. :)) és ez a lényeg.


Kicsit belegondoltam egy ilyen helyzetbe, mert nekem is van egy ismerősöm, akinek volt, hogy kétféle dolgot is vettem anno, mert nem tudtam biztosan, hogy melyiknek örülne :D

Odaadtam az egyiket neki, baromira tetszett neki, imádta, de végül nem bírtam magamban tartani és megmutattam neki a másikat is, hogy döntsön ő, melyiket szeretné, mert én nem tudtam választani. Erre olyan barackot adott a fejemre, hogy miért veszek neki ennyi mindent, hát meg sem érdemli, inkább költsem magamra a pénzem, ne rá. :D Szóval nagyon édi pillanatban volt, jót nevettünk, aztán mondtam, hogy a másikat megkapja akkor névnapjára (2 hónappal később volt). :)

2021. ápr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg a sárga foltot a műanyagról fodrászati peroxiddal eltávolítani.
2021. ápr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ha már hajlandó voltam kétszer is fizetni érte (ez azt jelenti hogy belefért a keretbe) akkor odaadnám mindkettőt és elmondanám neki az egész sztorit. Úgyis a gesztus a fontos, és ebből egyértelmű lenne hogy neked ez milyen fontos volt hogy beszerezd neki, képes voltál kétszer is kifizetni. Szerintem értélekni fogja hogy ennyit tettél érte.
2021. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi az együttérzést kettes :)

Egy darab pattant le róla amúgy.


Köszi a tippet 3-as, pont megyek is dm-be holnap, ezt még megpróbálom. :)


4-es én is gondoltam erre, ha nem sikerül lepucolni, akkor lehet, hogy ez lesz.

2021. ápr. 20. 22:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!