Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy menjek biztonságban...

Hogy menjek biztonságban ilyen kietlen helyen?

Figyelt kérdés
Szóval menni fogok interjúra hamarosan és megkerestem a helyet de eléggé kietlen helyen van, át kell menni zebra nélküli autópályán, a hosszú utca egyik része bokros és kissé félek ettől mennyire lesz reggel kivilágítva bár láttam azért lámpákat de a másik fele lakott terület szebbnél szebb házakkal. Viszont nagyon hamar odaértem még ezt a negyed órányi gyaloglást is beleszámítva és ülőmunka olyan amire már rég vágytam viszont kissé ijesztő arra fele menni egyedül bár ilyenkor nappal ugye nincs félelem érzet. De ha felvesznek akkor mindenképp mennék oda, mert most először talátlam ilyen munkát amit örömmel csinálnék és kérdés mikor találok legközelebb is ilyet. Hogy legyek résen reggel? Olyan 5 óra után fogok indulni szerintem vagy 5 előtt kicsivel így időben kiérek viszont 2 műszak így este is arra kell mennem ugya hazajövet. Kicsit parás vagyok így lehet egy darabig azon a hosszú utcán max kocogva megyek, hogy legalább kiérjek a munkahely közelébe. Bár voltam azért ilyen területen mint ez korábban de jó ideje kimentem a gyakorlatból. És még nem igazán ismerem a környéket de úgy érzem már meg is jegyeztem oda az utat. Szerencsére a buszmegálló azért nem olyan vészesen van messze de azért kell gyalogolni mire odaérek. Fiatal vékony lány vagyok így ha egy izmosabb ember jönne velem szemben és bármit akarna esélyem se lenne max a futás mert ilyenkor úgy tudok sprintelni, hogy csak na. Van esetleg itt olyan aki ilyesmi helyen kell mennie munkába? Félek csak én fogok erre menni oda. Persze nem szabad mindig félelemmel telve élni de azért résen is kell lenni.

2021. ápr. 22. 18:16
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
100%

egyesek talán azért válogathatnak, mert képesek felismerni a különbséget egy autópálya és egy sima út között... amúgy ne pukkadozz, te nem vagy képes normálisan fogalmazni, úgy nehéz segíteni.

amúgy ha ennyire megközelíthetetlen gyalogosan a hely (láttam már ilyeneket, iparkerületekben, vásárlókomplexumokban kószálva), akkor oda nem fognak felvenni jogsi nélkül... (és mért érzem úgy, hogy amikor a transzfert kérdezzük, te nem arra válaszolsz? a munkahelyi transzfer praktikusan akkor jár, amikorra be kell érni dolgozni...)

2021. ápr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:
pukkadjatok meg!
2021. ápr. 22. 19:24
 33/55 anonim ***** válasza:
79%
31: Az éppenséggel lehet, hogy az ő munkaköre olyan, hogy a többi dolgozóhoz képest egy órával korábban kell kezdeni. De akkor meg, ha őt nem vállalja transzfer, akkor csakugyan csak jogsival veszik föl vagy ha az nincs, csak úgy, ha egy köpésre lakik.
2021. ápr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:

32: De most alapjában véve milyen választ várnál a kérdésedre? Ha azt mondjuk, hogy ne vállald el a munkát, mert egy este biztos beránt a bokorba egy ferdehajlamú szatír vagy kirabol valaki, akkor nem fogod elvállalni?

Tényleg, legalább az utca nevét leírhatnád, hogy street view alapján konkrétabban mondhassunk valamit.

2021. ápr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 A kérdező kommentje:

látták az önéletrajzomat nyilávn tudják hol lakok és azért nem egy köpésre de mégis behivtak gondolom kevés nekik a munkás és kell több..

34.komolyan egy anonim oldalon?

2021. ápr. 22. 19:39
 36/55 anonim ***** válasza:
100%
35: Micsodát? Egy utcanevet?
2021. ápr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
56%

39: Mert utcanévről aztán baromira meg lehet tudni, hogy hol dolgozik valaki.

Igen, nyilván gyilkosságot tervezek. Szerintem te inkább tényleg ne vállald el ezt a melót! Vagy ha mégis, csak teljes lovagi páncélban közlekedj az oda és visszaúton!

2021. ápr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 A kérdező kommentje:

40.igen meglehet mivel nem gondolsz arra, hogy ha pl van egy darab cég ott akkor az az?? POP O: mit kezdenél amúgy is vele erre soha nem válaszolsz!

minek kell neked!

pánélfelszerelés XD bolond...ennyire én nem vagyok parás azért

2021. ápr. 22. 20:08
 39/55 anonim ***** válasza:
41: Leírtam már kétszer is. De ha esetleg szövegértési gondjaid vannak, még egyszer: Mert fénykép alapján jobban meg lehet ítélni, mint látatlanban.
2021. ápr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 A kérdező kommentje:

42.és mit kezdetek vele?

-_-

2021. ápr. 22. 20:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!