Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha reálisan látjuk a dolgozók...

Ha reálisan látjuk a dolgozók munkáját egy munkahelyen, akkor a főnöknek értékvesztésnek számít ez?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy az esetek többségében igen, hiszen a főnök érdeme minden, ami a munkával kapcsolatos. Ha ez így van, akkor a dolgozó csak egy eszköz a célok kitűzéséhez?
2021. ápr. 23. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:

"Ha reálisan látjuk a dolgozók munkáját egy munkahelyen, akkor a főnöknek értékvesztésnek számít ez?"

Miért számítana annak?


"Azt vettem észre, hogy az esetek többségében igen, hiszen a főnök érdeme minden, ami a munkával kapcsolatos."

Ezt még nagyképű főnöktől sem hallottam. Maximum azt, hogy ő adja a munkát, de ettől még ha nem végzi el neki senki, akkor megszívja.


"Ha ez így van, akkor a dolgozó csak egy eszköz a célok kitűzéséhez?"

Alapvetően egy munkahely nem jótékonysági intézet. Szóval igen, a dolgozó a főnöknek egy eszköz a cél eléréséhez, a munkásnak meg a főnök egy eszköz a munkahely megszerzéséhez.

2021. ápr. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát, nem emberként tekintünk másokra, hanem eszközként.
2021. ápr. 23. 09:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Emberként és eszközként is. Te is. Ez attól függ, hogy mi a nézőpont.
2021. ápr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha emberként, ahogy mondod, akkor kell empátia is, ami azt takarja, hogy bármikor a másik helyzetébe tudom képzelni magam,, majd aszerint hozok döntéseket.
2021. ápr. 23. 09:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, hogy mire akarsz kilyukadni...
2021. ápr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!