Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy munkahelyen a teljesítm...

Ha egy munkahelyen a teljesítmény számít, akkor miért van az, hogy az én munkahelyemen sokkal jobban becsülik azokat, akik alig dolgoznak, lusták?

Figyelt kérdés
Aki minden nap estig dolgozik, annak egy köszönömöt sem mondanak soha, bunkón viselkednek vele, akik pedig jóval a munkaidő letelte előtt már hazamennek, sokkal jobb bánásmódban részesülnek. Sok munkahelyen van ez így, vagy én fogtam ki ilyen munkahelyet?

2021. ápr. 16. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Riválist lát benned a főnök vagy azt sugárzod magadból, hogy a többieknél felsőbbrendű vagy, ez se szokott szimpatikus lenni.

Amúgy nálunk is hasonló a helyzet, azon kívül a lébecolósak remekül tudnak nyalni.

2021. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

A népi mondás szerint arra a lóra tesznek, amelyik húz.

Nem ismerem a munkaköröd, nem akarlak megbántani, de nem dolgozni kell sokat, hanem sok hasznot kell hajtani. Ezt általában írtam, kérlek, ne vedd bántásnak!

2021. ápr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Nem egy munkahelyen dolgoztam már, de soha nem találkoztam ilyennel. Ha valaki lusta volt elvégeznie a munkáját, az mindenhonnan rövid úton repült.
2021. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Sok hasznot minél több munkával lehet hajtani, már ha az ember alkalmazott...

A kérdező pedig nyilvánvalóan az.


Nálunk egyébként alsó pozíciókban a jó külsővel megáldott csajokkal kivételeznek nagyon sokat...

2021. ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk az dolgozik estig, aki állati lassú vagy buta. Nem dolgozik többet, csak lassabban.

Illetve nálunk bizonyos pozíciókban rugalmas a munkarend, ha nincs dolog, akkor hamar hazamennek, de ha munka van, akkor otthonról is, hétvégén is dolgoznak.

2021. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!