Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi ideig érdemes várni...

Mennyi ideig érdemes várni arra,hogy keressen egy munkahely?

Figyelt kérdés

Beadtam az önéletrajzomat'aztán meghívtak egy online előadasra a cégről'majd elkuldtem a kért feladatokat és ez volt kb 4 napja


Meddig várjak? Kezdjek el masfelé keresgélni?


2021. ápr. 24. 08:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan vagy, mint a nővérem :'D Ő sem "tud" egyszerre több visszajelzésre várni. Hidd el, sokkal célravezetőbb, ha egyszerre több helyre adod be a jelentkezésedet, mintha egyesével utasíttatnád el magadat (nagy számok törvénye).
2021. ápr. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kezdjél hát! Maximum a hétfőt várd még meg.
2021. ápr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Eddig két helyre jelentkeztem

De a masik még vissza sem jelzett


Viszont ha egyszerre több helyre adom be és egyszerre sokan hivnak vissza akkor ti hogy döntenetek? Elmennetek interjura es utána amelyik szimpatikusabb?


Nemsokara vegzek a sulival'meg friss állaskereső vagyoknincs sok tapasztalatom benne

2021. ápr. 24. 09:25
 4/11 anonim ***** válasza:
Én egy hetet várok általában. Persze nem baj az, ha párhuzamosan megy két interjú, legalább a végén választhatsz, hogy melyik a jobb, vagy ha a szimpatikusabbnál kevés a fizu, alkudhatsz, hogy van egy jobb ajánlatod máshol, ha megadják mész hozzájuk, ha nem akkor mész oda.
2021. ápr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2 helyre adtad be hat ezen jót nevettem.

Én minimum 50 helyre adtam be nehanyra behivtak de sehova nem vettek fel. 90%-ban nem reagáltak az elküldött önéletrajzra.

De végül 3 hónap után találtam munkát azt is úgy, hogy személyesen oda mentem.

De nem tudni meddig várj engem hónapokkal később is hívtak, hogy felvesznek de akkor már rég volt munkám.

2021. ápr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1 hét.

ha utána sem jelez vissza akk bukó.

2021. ápr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

jah ez a 2 hely dolog meg :)

30 hely a minimum ahova küld az önéletrajzot.

és ebből fog vissza jelezni 5-6.

2021. ápr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én egy hetet várnék,közben beadnám máshová is,elmennék interjúra.

Igazából,ha nagyon kellesz nekik,3 nap max,mondjuk ezeket a dátumokat a korona módosíthatja most.

2021. ápr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól ügg milyen szintű pozíció, de 1-2 hétnél tovább felesleges várni. De közben nyugodtan keresgélhetsz, nem kell minden egyes jelentkezés után várni két hetet a következővel
2021. ápr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha nagyon kellesz, akkor 2-3 nap alatt visszajeleznek.

Volt olyan is, hogy reggel 8 elött elküldtem a palyazatom és még anzap felhivtak.

37 helyre adtam be a palyazatom, ebböl csak 2 olyan, amiben még bízom, h keresni fognak.

Nagyon nehéz megfelelö munkat talalni

2021. ápr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!