Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyeteken vannak...

Girlll3 kérdése:

A munkahelyeteken vannak pauzás időszakok, amikor tudtok beszélgetni kicsit vagy csak nyugodtan megebédelni, reggelizni?

Figyelt kérdés
Irodában dolgozom, de be kell valljam, hogy utálom már most a helyemet. Állandóan kapkodni kell, reméltem, hogy bekerülök egy nyugis helyre, ahol nincs állandó pörgés. Itt 8-ból 8-at ledolgozok. Monoton. Nincs pauza. Munkamegosztás.... Egész nap engem küld a főnök. Naponta többször is, van, hogy csak egy irattal ugyanoda. Hülyének érzem magam olyankor. Holott van még erre 3 ember. Szerintem utál, azért csinálja. Erre más magyarázat már nincs. Lehet ezzel üldözne el, az a cél. Emberi kapcsolatokat sem építek ki. Diplomával, nyelvvizsgával ez a sokadik helyem, ahol csak muszájból vagyok. A fizetés is kevés. Értem azt, hogy a minimális 200-at sem éri el. És ami szerintem ennél is borzasztóbb, hogy mivel fiatalabbnak nézek ki, gyerekként kezelnek. Kislánynak hívnak....Azért más munkahelyeken van nyugis időszak, itt nincs. Jó, gyárakat leszámítva, de azt pont ezért kerülik. Most jönnek hozzánk új dolgozók, csak abban reménykedek, akkor jobb lesz.

2021. ápr. 24. 07:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Nálunk a nyolcból átlag egy-két óra a munkavégzés, a többi unatkozással telik, tehát bőven van idő enni.
2021. ápr. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Csak az van...hidd el az se jó. Marad a munka arra aki megfogja a végét de már azok is visszavettek magukból.Hiba hiba hátán felháborító és rossz nézni ahogy szétesik a folyamat

A rendtartásról, tisztaságról már ne is beszéljek.

2021. ápr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyárban dolgozom van olyan amikor nincs idő enni van olyan amikor van. De amúgy lehet jogy benned bízik meg a főnök vagy tényleg te vagy a legfiatalabb és egyből ugrasz,de azt tudtad hogy hogy napi 20perc szünet jár 8órás munkavégzésnél?
2021. ápr. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3-as! Simán lehet az is. Mert az egyik kolléganőmet inkább csak szidják. És igen, megcsinálom. Gyorsan a dolgokat. Igyekszem. Végülis nem hiszem, hogy utál, csak már komolyan mondom, várom, hogy ezt megszokjam vagy jöjjenek az új emberek. Mert amúgy viszonylag újnak számítok én is. S amúgy meg is akarnék felelni, kellene a pozitív visszajelzés is. Azt meg most legalább kaptam. Nem óránként 5-10 perc? Mert amúgy ezt nem tudtam, hogy ez így van meghatározva.
2021. ápr. 24. 08:57
 5/15 A kérdező kommentje:
De szerintem ebből a megszokás marad és örülhetek, hogy ebben a vírusos időszakban dolgozhatok, mert a munkanélküliségnél rosszabbat meg nem is tudnék mondani.
2021. ápr. 24. 09:00
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem , 8óra munkavégzés esetén legalább 3 legfeljebb 6óra munkában töltött óra után kell kiadni.
2021. ápr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam irodán, ott lehetett beszélgetni, kávézni, de ha szólt a főnök, akkor vissza kellett menni dolgozni. A 8 órából kb. 5-6 órát dolgoztunk, plusz ugye a húsz perc ebédszünet délben. Dolgoztam szupermarketben, ott a nyolc órából nyolcat kellett dolgozni néha, én mondjuk egész nap dolgoztam, mert kiközösítettek és lepasszoltak rám

mindent. De normális esetben (inni-pisi szünettel) ott is 6-7 óra munka volt az általános. Dolgoztam egyszer egy külföldi szállodában délutános műszakban (5-től 11-ig), ott a hét órából kb 4et dolgoztunk. Kétóránként kiadtak egy tízenöt perces kávé-cigi szünetet és a papíron harminc perces szünet 50 perces volt.

2021. ápr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mindegs, majd megszokom. Ez van. Köszöm a válaszokat.
2021. ápr. 24. 12:10
 9/15 anonim ***** válasza:
47%

Azért nehogy az legyen már a probléma, hogy munkaidőben dolgozni kell...

A nyugodt ebédidőt meg meg kell tartani. Szervezd úgy a munkádat, hogy le tudj ülni normálisan enni. Esetleg az ebédlőben, ne az asztalodnál, és máris ki tudsz kapcsolni

2021. ápr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9-es Nem az a baj, hogy dolgozni kell. Hanem ahogy meg van csinálva ez az egész. Tényleg kellenek majd oda még emberek, kevesen vagyunk és az egyik kollégámat nem is szívlelik, emiatt nem szívesen kérik meg a munkára. Lassúnak tartják és mást se csinál, csak kérdez.
2021. ápr. 24. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!