Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha családi ok miatt szabit...

Ha családi ok miatt szabit vetetnek ki vele noha szükségtelen, akkor miért várták volna el hogy még aznap bemenjek melózni-ha egyszer szabin vagyok?

Figyelt kérdés

Olyan családi ügyem volt ami miatt egy napon csak 2-3 órás késéssel értem volna be. Mondtam emiatt ne írjanak szabit, majd ráhúzom a naprta azt a 2 órát.

De nem engedték, kiírtak szabira.

Majd csöngött a mobilom, hogy végeztem -e az ügyintézéssel. Mondtam igen. Akkor húzzak be dolgozni. Kérdezem miért mennék be melózni ha egyszer kiírtak szabira??


Szó szót követett, nem mentem, ha szabin vagyok akkor szabin vagyok. nem én akartam arra menni, eleve én ajánlottam fel, hogy késve is, de bemegyek, de ez nekik nem volt jó, csak a szabi.

Most ki akarnak rúgni mert nem mentem be.

Nem értem: a szabi egész napra szól, nem?


2021. ápr. 26. 08:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kemény.Igen a szabi az szabi,benne van a nevében.Senkinek semmi köze hozzá mit csinálsz.Mobilt ki kell kapcsolni oszt helló.
2021. ápr. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha kirúgással fenyegetnek, te meg megemlíted, hogy mész a munkaügyi bíróságra.

Jelen esetben neked van igazad.

2021. ápr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!