Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Defektes vagyok?

Defektes vagyok?

Figyelt kérdés

Nemrég töltöttem a 22-őt,és túl vagyok 3 párkapcsolaton. Egyik sem volt csalódás,sem megterhelő. Végük lett,mert nem illettünk össze.


Azonban egyre jobban érzem,hogy nem akarok/nem kell több kapcsolat. Elkezdtem regényt írni és egesz jól haladok. Szeretnék írói szintre emelkedni. Emellett életvitelszerűen mentek állatokat és segítek szervezeteknek. Egészségesen étkezem és rendszeresen sportolok.

Sőt,amióta rendszeresen önkielégítek (kb 2 hónapja tanultam meg hogyan kell) már az intimitás része sem hiányzik egy kapcsolatnak.

Valahogy úgy érzem,így teljesebb vagyok,mégis a barátaim azt mondják,nem vagyok normális. Szerintetek?



2019. aug. 21. 08:15
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Te ugye no vagy!
2019. aug. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. Keresd csak magad tovább, nem maradtál sem semmiről.
2019. aug. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen én nő vagyok.
2019. aug. 21. 10:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Defektes én voltam tegnapelőtt, de megragasztottam mert zárva volt a bolt és nem tudtam új belsőt venni. Te meg addig gondolkodsz így amíg nem találkozol a megfelelő pasival. Vagy lánnyal, fene tudja már ezen a világon.
2019. aug. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 nemaRendőrség ***** válasza:
0%
Macskás néni leszel, aki megőrül 35 éves korára mert nemhogy gyerek nincs de még apuka se hozzá
2019. aug. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 nemaRendőrség ***** válasza:
0%
Az meg igen szomorú fényt vet az exeidre ha a maszturbálás kiváltja a szeretkezést
2019. aug. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz attól, ha megállsz egyedül a lábadon és élvezed az egyedüllétet, kiteljesedsz a munkádban, hobbidban, baráti kapcsolataidban, sőt. Sokkal egészségesebb hozzáállás, mint a görcsös párkeresés. Foglalkozz önismerettel, élvezd a szabadságot, de azért ne zárkózz el teljesen a gondolattól, ne emelj nagy falakat magad köré. Nem kell ezzel foglalkoznod, de ha valahol, valamilyen helyzetben találkozol majd valakivel, akiért úgy érzed megéri ezt feladni, mert minden fontosban passzolnátok és hozzá tud adni az életedhez ahelyett, hogy elvenne belőle, akkor miért ne :) De bőven ráérsz, egyedül lenni pedig nagyon is jó dolog, nem vagy defektes.
2019. aug. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 nemaRendőrség ***** válasza:
51%

"kiteljesedsz a munkádban"

De szép fordítása az "arbait mach frei" német kifejezésnek

2019. aug. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt a baromságot utolsó.. Igenis nagy örömet és sikerélményt tud okozni egy olyan szakma, amit szívesen csinál az ember, amit hivatástudattal végez, ahol tud fejlődni, előrelépni, tanulni.. Ha már eltöltöd valahol az életed harmadát, akkor jobb, ha élvezed. És ez csak egy faktor a sok közül ami miatt az ember simán boldog lehet egyedül, mert nem a párkapcsolat az egyetlen boldogságforrása az életében. Minél több lábon állsz, annál jobban érzed magad anélkül, hogy bárkire szükséged lenne hozzá.
2019. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!