Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szoktatok ilyesmin agyalni?

Szoktatok ilyesmin agyalni?

Figyelt kérdés
Hogyha van munkátok, akkor nem szokott eszetekbe jutni hogy mi lesz akkor, ha elküldenek titeket és hogyan lesz másik, új munkátok? Én személy szerint szoktam ezen stresszelni. :( 25N
2021. ápr. 27. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

Nem szoktam. Ez egy negatív, pesszimista felfogás, és csak a semmin rugózol. De ha neked kell a stressz hajrá, remélem élvezed, hogy a semmin hergeled fel magad. Remélem tisztában vagy azzal is, hogy a stressz rengeteg egészségkárosító hatással jár együtt.


Nincs jobb dolgod, minthogy ilyeneken agyalj?

2021. ápr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyen segítő szándékú hozzászólás😆..
2021. ápr. 27. 19:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem jó ilyenen agyalni! Akkor úgy nehezen tudod jól érezni magad a munkakörödben,munkahelyen mert feszült vagy!

Én nem aggódok eddig is mindig kialakult!

Tudom hogy most aztán ténleg kevés a biztos munkahely, mert eggyik napról a másikra változhat, de akkor annak úgy kell lennie!

Szeretem úgy csinálni a munkámat hogy közben ne kelljen semmi ilyenen stresszelni!

2021. ápr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%

Fáj az igazság? Önpusztító életet folytatsz így, csupán felvilágosítottalak, hogy a tettednek milyen következményei lesznek, ha ezt így folytatod a továbbiakban is.


Minek jár ezen az agyad? Miért nem pozitív gondolatokkal töltöd meg a fejedet?

2021. ápr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok... saját magamat tettem ezekkel sírba, az emberek elfordultak tőlem mert túl negatív vagyok... most próbálok változtatni magamon, már látják hogy szebb vagyok...
2021. ápr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a baj ha ilyeneken agyalsz akkor bevonzod előbb utóbb. Inkább kösd le a figyelmed, a munkádban meg próbálj 100%ot nyújtani, ha látják rajtad hogy igyekstel akkor az esetleges hibáidat is jobban elnézik
2021. ápr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem, mert olyan szakmám van, hogy pillanatok alatt találnék másokat, plusz a jelenlegi munkahelyemen is aránylag fontos szerepet töltök be.

Ha olyan szakmám lenne, ahol nehéz elhelyezkedni és hónapról hónapra élnék, akkor lehet stresszelne a dolog. De akkor meg azon lennék, hogy ne legyek kiszolgáltatott helyzetben.

2021. ápr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De szoktam, és nem igazán tudok megoldást rá azon kívül, hogy 1000-el menne az önéletrajzozás, jelentkezés minden helyre, fizetni az EÜ-t. Ismerős nem igazán van, hogy azok által tudjak lépni.
2021. ápr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!