Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy mondjam meg főnöknek...

Hogy mondjam meg főnöknek hogy tegyen át a férfi részleghez?

Figyelt kérdés

Már nem igazán birom a saját részlegemet. Állandóan kibeszélik, sértegetik, bántják egymást, míg a férfi részlegnél meg azon gondolkodnak mikor hívják meg egymást inni.

Gyakorlatilag nálam az verte ki a biztosítékot,mikor mindkét teremben elromlott a kávéfőző, és még nálunk azon vitáztak hogy ki szóljon a gondnoknak, addig náluk már összedobták a pénzt egy vadiújra.

Azóta hozzájuk járok át, és tudom mi folyik ott.

Mindenki tiszteli egymást, jót beszélgetnek, (+ott van a párom is) és bárkit szivesen várnak magukhoz. Picit olyan mintha máshol lennék. (Ezt azóta biztosíthatom amióta páromat és engem meghívtak, és élveztem a társaságukat.) Tehát, lennének indokaim, de nem hinném hogy csak a mérgező légkör miatt átengedne hozzájuk ... Ilyenkor mi legyen?


N/24



2021. máj. 2. 13:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%

Részvétem szintén, a női kollégáim többsége toxikus. Én csak csendben próbálom elviselni őket.

Amúgy az tényleg nem biztos, hogy jó, ha a pároddal közvetlenül együtt dolgozol.

30N

2021. máj. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget mindenkinek, végül átkerültem hozzájuk, ma volt a rendes első napom velük.

Mostmár szívesebben járok munkába 😅

2021. máj. 4. 13:33
 13/14 anonim ***** válasza:
Örülök nagyon, hogy sikerült, sok szerencsét és örömöt kívánok a továbbiakban.
2021. máj. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
#13 köszönöm szépen😊
2021. máj. 5. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!