Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha nem akarok a...

Mit tegyek, ha nem akarok a nyakamra egy ilyen kollégát?

Figyelt kérdés

Péntek délután bejött egy fiatal srác, még életemben nem láttam, és kérdezte, ki az Ildikó? Mondtam, én vagyok. Mert hogy ő mennyit hallott rólam, hogy milyen ügyes vagyok, agyon dicsérte a munkáimat, de annyira átlátszó volt, hogy csak s_ggnylásból csinálja, nem is hatott meg. Kiderült, hogy ő másik területen van, de mindig is grafikával szeretett volna foglalkozni, ide is jelentkezett, de végül a marketingen helyezték el és addig rágta a főnöke fülét, hogy megengedte hogy megmutassa mit tud, egy hétig itt lesz fönt és én mutassam meg neki mit hogy kell, meg segítsek neki. Aztán jött, hogy ő otthon hobbiból szokott photoshoppolni, mutatta a munkáit, meg elmesélte a fél életét, hogy hol tanult, ki a barátnője stb.

A lényeg, hogy ez így egyszerre sok volt, és azon akadtam ki, hogy bejött, és be se mutatkozott, hogy ő ki és honnan és miért jött. Itt nálam már elásta magát az ember. Aztán miután kiment, írtam a főnökömnek messengeren, hogy ez ki volt, látta, de nem válaszolt. Félek, hogy jövőhéten közli velem, hogy itt lesz, és én foglalkozzak vele. De én nem akarok egy ilyennel foglalkozni, nem bírom az ilyen zizegő, energikus, nyomulós embereket. Muszáj elvállalnom? Mondhatom azt, hogy én ezt nem vállalom, vigye máshoz? Ti mit tennétek?

L/25


2021. máj. 2. 14:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen lekell töltenned a felmondási időt,de legalább megszabadulsz onnam.
2021. máj. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen, ha én bemennék egy helyre, ahol nem ismernek, bemutatkoznék, hogy Sziasztok/Jó napot (attól függ kikhez megyek), XY vagyok, a erről az osztályról. És megmondom miért jövök. Szerintem ezt így illik.
2021. máj. 2. 15:40
 13/17 Senior Séf ***** válasza:

"de annyira átlátszó volt, hogy csak s_ggnylásból csinálja, nem is hatott meg."

Bizonyított tény, hogy még az üzlet világában is másképp működik a nő, és másképp a férfi agya. Másképp is tárgyalnak. Talán itt van némi félreértés.

2021. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos elvárás.
2021. máj. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ő lesz a helyeden majd később?
2021. máj. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Van másik munkád, oda mentél volna a felmondási idő után?
2021. máj. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen.
2021. máj. 4. 07:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!