Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az hogy úgy érzem...

Miért van az hogy úgy érzem nem való nekem semmilyen munka?

Figyelt kérdés

Folyamatosan azt érzem hogy nem szeretek dolgozni, több mindent kipróbáltam már most csinálom a második diplomammal az egyetemen de egyszerűen semmilyen munkában nem tudok kiteljesedni. Olyan mintha egy mókus kerékben élnék..


Dolgoztam közigazgatásban, vendéglátásban, most logisztikai területen.. és a gyakorlatban egyik sem tetszik. Teljesen el vagyok keseredve és úgy érzem semmire nem vagyok jó.


Nem tudom mihez kezdjek..


2021. máj. 3. 07:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyébként nem azzal van a gond hogy lusta lennék hanem éppenhogy szükségem van arra hogy tevékeny legyek de rájöttem arra is hogy szeressem azt a dolgot.
2021. máj. 3. 07:59
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Miért nem tanulsz ki egy szakmát?
2021. máj. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Oké de mit.. így is van két végzettségem és mindegyikrol azt gondoltam szeretni fogom de nem. És most nem ész nélkül akarok egy új szakmát tanulni mert ha azzal is így járok.. hogy ja mégse tetszik.. akkor mit csinálok..
2021. máj. 3. 08:11
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Tanulsz egy 4-et.lehet, hogy tanulni szeretsz. :)
2021. máj. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Mi a hobbid? Mit szeretsz csinálni a szabadidődben?


Na, az lesz az, amit szeretni fogsz csinálni. Én legalábbis ezért nem találtam - végig ott volt az orrom előtt, de az lett eleve belém nevelve, hogyha mókaként fogom fel, akkor az bizony nem lehet munka.

2021. máj. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szeretek festegetni de egyelőre még ez a paint by numbers verzió megy. Illetve a kreatív írás az ami érdekel. De ezekről le lettem beszélve anno hiszen ezzel nem lehet pénzt keresni...
2021. máj. 3. 08:30
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Hát J. K. Rowling-nak, és Stephen King-nek bejött ez az írás dolog :) Azt meg lehet munka mellett is csinálni :) Kellemeset a hasznossal.
2021. máj. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
98%

Az rendben van, hogy az ember pénzből él, de elmehetsz a sóhivatalba a jó keresettel, ha gyűlölöd azt, amiből megélsz. Próbálj egy egészséges alkut kötni magadban, ami arra irányul, hogy emberhez méltó kereset biztosítása mellett olyan munkakörben próbálsz meg elhelyezkedni, amely részben vagy teljesen kötődik az érdeklődési körödhöz. Alternatív megoldás lehet az is, ha egy jól jövedelmező, de nem teljes munkaidős állás mellett csinálsz egy kevésbé jól jövedelmező, de hobbidhoz köthető munkakört is.

Az nem élet, hogy jól keresel, de boldogtalan vagy!

Az nem élet, hogy jól keresel, de nincs magánéleted!

Az nem élet, hogy jól keresel és mindent megtagadsz magadtól!

2021. máj. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
98%

#6 én trailereket csináltam a youtube csatornámra hobbiból, amit egész profi szintre fejlesztettem fel. Hobbiként fogtam fel egész addig, amíg egy német cég meg nem keresett, hogy készítsek nekik egyet csak úgy. Azóta alkalmaznak.


-5

2021. máj. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem élet.. ez a bajom. Arra gondoltam hogy elmegyek végre egy kreatív írás tanfolyamra amire mindig is akartam. Csak a vírus miatt az is le lett mondva.. pedig jó lenne nagyon.


9-es aztaa gratulálok hozzá :)

2021. máj. 3. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!