Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az hogy úgy érzem...

Miért van az hogy úgy érzem nem való nekem semmilyen munka?

Figyelt kérdés

Folyamatosan azt érzem hogy nem szeretek dolgozni, több mindent kipróbáltam már most csinálom a második diplomammal az egyetemen de egyszerűen semmilyen munkában nem tudok kiteljesedni. Olyan mintha egy mókus kerékben élnék..


Dolgoztam közigazgatásban, vendéglátásban, most logisztikai területen.. és a gyakorlatban egyik sem tetszik. Teljesen el vagyok keseredve és úgy érzem semmire nem vagyok jó.


Nem tudom mihez kezdjek..


2021. máj. 3. 07:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én dolgoznék szívesen, csak hogy valamivel hasznosan töltsem az időmet, de fejlődni is akarok. Emiatt kerültem úgymond a 22-es csapdájába, mert hiába van diplomám, hiába értek mindenhez is egy kicsit, de sajnos nem megfelelő mértékben.

Próbálom tovább képezni magam, de tanfolyamok se indulnak, illetve ami az anyagban van az a valóságban teljesen máshogy működik. :(

2021. máj. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!