Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mondjak fel 28 évesen a semmire?

Mondjak fel 28 évesen a semmire?

Figyelt kérdés
28 éves srác vagyok, a mamahotelben élek még. Nem indult jól a karrierem, sokat voltam munkanélküli is, hiába van elvileg jó diplomám. Két éve vagyok az utolsó helyemen, de rájöttem, hogy marhára nem fekszik nekem, inkompetens vagyok, néha egész nap csak facebookozok a munkahelyen, nem érdekel a munkám. Sajnos a lakhelyemen kis valószínűséggel kapnék jobb munkát, költözéssel se biztos, hogy jobbak az esélyeim. Nem tudom mi érdekel, mire váltanék. De néha azt érzem, hogy a felmondással legalább tennék valamit, és legalább lehetne esély pozitív változásra. Viszont, ha nincs állásom, azonnal kitesznek itthonról, csak másik állásba mehetnék át. A családi nyomás miatt járok csak be a munkahelyre, ami tönkreteszi az önbizalmam. Kényelmes ember vagyok, így kb. jól elvagyok a langyos helyzetben, lehet csak a semmittevésre vágyom. A helyet ahol dolgozok kedvelném, de a fejetlenséggel nem tudok azonosulni, és azzal se, hogy mindent is kellene csinálni, amihez nincs képesítésem.

2021. máj. 8. 22:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Előző, ebbe még nem gondoltam bele, de lehet ebben is valami. (mondjuk nálam anno pályakezdőként is ezt csinálták.. :D Pedig tudták jól, hogy náluk kell betanulnom, így mentem oda.. :)) )

És hogy hogy csak "voltál", el is jöttél onnan ezek szerint?


Amúgy én most váltottam, el is felejtettem, mennyire bazi fárasztó egy munkahelyváltás, új munkahely.. (És engem még kvázi istápolnak is itt pedig, de 2 hétig csak aludtam kb a nagy hajtás és sok infóáradat után.. Ilyen napokon visszasírom a régi, laza helyemet)

2021. máj. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Eljöttem onnan, de nem emiatt. Első hét nekem is fárasztó volt, sok az új dolog és ilyenkor természetesen az ember 10x jobban figyel mindenre. Maga a váltás nekem gondot nem okoz, könnyen tudok alkalmazkodni.
2021. máj. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!