Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van ennyire kiélezve a...

Miért van ennyire kiélezve a figyelme a viselkedésemre, kinézetemre?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, az illető férfi, és zavar az, hogy a közelemben mindig azt lesi, hogy mit csinálok. Még amikor azt hinném, hogy nem figyel, kiderül, hogy mégis figyelt végig. Példák: Megjegyzi a kollégámnak, hogy valami fura van az államon, az meg szól neki, hogy csak a maszkot húztam le, amíg iszom. (Ugyanis nem lát túl jól szemüveg nélkül.) Én pedig végig abban a tudatban ültem a gépem előtt, hogy egymással beszélgetnek, és nem engem figyel közben, mivel csak egy-egy pillantást vetett rám.

Másik példa: Ha semlegesen visszaköszönök neki, akkor halkan elkezd magában szitkozódni. Ha viszont jobb kedvem van, és kifejezetten kedves hangon reagálok, akkor egyből fülig ér a szája, és nevet. (Tudom hogyan hangzik ez.) Múltkor egy másik kollégának szitkozódott valamit velem kapcsolatban, amiből csak a nevemet hallottam ki, a kolléga pedig hangosan leteremtette, hogy hagyjon már engem, minek figyeli ennyire, hogy szólok oda, mit csinálok?!

Továbbá elég gyakran kibeszél engem másoknak, csak konkrétumokat nem tudok, hogy vajon miről.

Nem volt köztünk semmi, jóformán alig beszélünk. Szerintetek ki akar rúgatni? Irigyel valamiért? Nem egy nőies területen dolgozok, innen a feltételezés.



2021. máj. 9. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Hát most vagy összeakar veled jönni vagy csak simán nem komplett.
2021. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem akar veled összejönni. Sok negatívat könnyen beléd projektált, ilyen a személyisége, hogy a te "fajtádra" ezeket könnyen bele látja, aztán rá cuppan. Nem veled van baja, hanem csak azzal, amit lát rajtad keresztül.
2021. máj. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kettyós lehet...
2021. máj. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És mit kezdjek ezzel?
2021. máj. 9. 16:00
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a legidegesítőbb, ha távolságtartó vagy vele. Köszönj neki semlegesen, ne nagyon keresd vele a szemkontaktust, próbáld figyelmen kívül hagyni ha kibeszél.
2021. máj. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már előre görcsöl a hasam a holnapi kezdés miatt...
2021. máj. 9. 17:11
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd, hogy ilyen reakciókat váltson ki belőled!
2021. máj. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem normális a csávó... Sajna ezzel nemigen lehet mit kezdeni, próbálj neutrális maradni, amennyire lehetséges...
2021. máj. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Már szervezkedik a hátam mögött és sokszor azon kapom, hogy hallgatózik az ajtó előtt. Ugye nem tud kirúgatni?
2021. jún. 5. 02:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Szólj a főnöknek, hogy képtelenség vele együtt dolgozni. Ha ez nem segít rá kell szállni mindenki ellen van fegyver, csak meg kell találni a gyenge pontját.
2021. jún. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!