Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak szerintem volt nevetséges...

Csak szerintem volt nevetséges a kolléganő viselkedése?

Figyelt kérdés
Kolléganő pánikolva rohan ki a helyéről, hogy ő márpedig vissza nem megy az biztos, mert van bent egy hatalmas csótány (egyedül volt, ez ünnepek előtt volt, a többiek már szabin voltak). Erre a főnöke, mint a pincsi kutyája bemegy, hogy mutassa azt a csótányt, majd ő kiteszi (azért kíváncsi lennék, ha egy hatvanas, szőrös mari néni pánikolt volna, annak is így sietett volna a segítségére..) A kolléganő még a harmadikról meg is nézte, hogy tényleg kidobta-e. Felnőtt emberről van szó, de a főnök is gáz, hogy azonnal ugrott neki. Nevetséges volt, persze a többiek meg védték, hogy hát fél tőle, nem tehet róla, aranyos volt, stb... férfi kollégákról van szó, csak jelzem.... Csak szerintem volt ez irtó gáz a kolleginácska meg a főnök részéről is?
2020. dec. 29. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
A kérdés csak az, hogy valóban volt-e bent egy hatalmas csótány, és ha igen, azt vajon a főnökség megpróbálta-e elhelyezni az alsóneműdben, az ott található nedves lukak tájékán. Mert ha nem, akkor semmi közöd az egészhez.
2020. dec. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3%
Lehet van köztük valami. Közszféra?
2020. dec. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, hogy a sipítozás túlzás volt, de azért egy munkahelyen ne legyen már csótány, és figyeljenek már oda, hogy rendes, tiszta helyiségek legyenek és normális munkakörülmények... nem pedig csótány...
2020. dec. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Majd megtudod, ha neked is lesz fóbiád. Én pont nem félek az ilyen állatkáktól, ellenben tériszonyos vagyok. Ha látnád, milyen pánikot leverek, mikor magasan vagyok.. Egyszer hullámvasúton el is ájultam. Kívülről állítólag szórakoztató, mikor egy magaslati ponton a korláthoz gyógyulva kuporgok, én annyira nem élvezem.
2020. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező féltékeny
2020. dec. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!