Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tanácstalan vagyok. Ti mit...

Tanácstalan vagyok. Ti mit tennétek a helyemben? 25 éves vagyok, gyermeket szeretnék, de így nem megy.

Figyelt kérdés
1,5 éve dolgozom egészségügyben, fősuli alatt hihetetlenül lelkes voltam a szaktársammal együtt.. majd kicsattantam amikor felvettek dolgozni is. Mióta bizonyos emberekkel kell együtt dolgoznom még legalább egy évig, gyomorideggel megyek dolgozni és folyton sírnom kell. Emiatt a családom is kivan már. Az a közeg, a furkálódás, és az hogy friss vagyok azon a részlegen és meg kell húznom magam... az a baj hogy nem is vagyok az a nagyszájú ember, nem viselem jól a gonoszságot. Úgy érzem ebben az idegállapotban a kisbaba sem fog összejönni.

2015. jan. 21. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig a stresszt érdemes lenne megtanulnod kezelni, mert ilyen mindenhol van.
2015. jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos, ha erre érzékeny vagy, a legtöbb helyen ezzel fogod szembe találni magad az élet összes területén. Próbálj a lehető legjobban beilleszkedni, és nem foglalkozni mások negatív megnyilvánulásaival. Próbálj nyitottabb lenni. És előre ne döntsd el, hogy nem fog összejönni a baba... Kívánom, hogy találd meg a számodra kellemes munkahelyet, és körülményeket az életben!
2015. jan. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak akkor vállalnék gyermeket, ha már úgy érzem, hogy kellő tudás van a fejemben ahhoz, hogy stabil, magabiztos és nyugodt felnőttet nevelhessek egy védtelen gyermekből. A te esetedben ez ki van zárva jelenleg. Szerintem várj még ezzel néhány évet, inkább alapozd meg a jövőjét anyagilag, biztosítsd be magad a munkahelyeden.
2015. jan. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Az egészségügyben tápláléklánc van, aminek te valahol az alján lehetsz. Szokj hozzá, ez már nem az egyetemista dolce vita őrjöngős világ, és nem az elkényeztetett királykisasszonyok földje. Nem hisztizni kell, hanem jóba kell lenni azokkal akiknek kábé százszor több tapasztalata van mint neked. De nem értem, hogy ezt miért nem tudod magadtól. Én orvosira járok, de hat év alatt még a mi hülye, csökönyös fejünkbe is sikerült beleverni, hogy mindenkinek nyalni kell amíg nincs meg a kellő tapasztalat és a kellő presztízs, a nővérkének, a műtősnőnek, a főorvosnak, az idősebb kollégának mindenkinek. Arról nem is beszélve, hogy utána is sokkal jobb jóban lenni mindenkivel, akivel lehet, mert nagyon sokat lehet az idősebb kollégáktól tanulni, meg különben is az a jó, ha jó a légkör, ahol dolgozol. Jó persze, mindenhol van pár pókhálós nemiszervű vén liba, akinek már az is baj, ha élsz, de megfigyeléseim szerint őket alapból mindenki utálja.
2015. jan. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Menj külföldre, pl skandináv országokban nagy kereslet van egészségügyisre. Idehaza a fű se nő,ócska alamizsna a fizetés és még az általad említett gonoszkodó kétszínű emberekkel is küzdeni kell napi szinten.Akkor mire vársz még? A gyereknek is jobb ha ,nem erre a putriföldje agyarországra születik hanem oda ahol biztosított a jövője.
2015. jan. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
A Nóziszippantó mindenre jó;)
2015. ápr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!