Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem érzitek úgy ,hogy a...

Nem érzitek úgy ,hogy a munkahelyetek egyszerűen kizsigerel?

Figyelt kérdés

Igazából mar tavaly év elején fel akartam mondani,de akkor fejeztem be a lakás felújítást és 0 forintom maradt.


Akkor megfogadtam,hogy gyűjtök egy kis pénzt felmondás előtt.

Akkor jött be a covid és hát idén is mindenki azt mondja,hogy örüljek neki hogy van még munkahelyem.


A munkáltatóm rendesen vissza is él ezzel úgy érzem semmire nincs időm ami hetente 1 nap szabadom van az lényegében elmegy a lakás takarítasára bevasárlasra,főzésre.


De most megfogadtam,hogy történjen bármi legkésőbb dec. 1-jén felmondok,nincs több kifogás egyszerűen még egy ilyen évet mint a 2020-21 nem bírnék ki.



2021. máj. 10. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem érzem úgy. Sokmindent megenged a munkáltatóm, napi 8 órában vagyok és a szombat vasárnap mindig szabad. Viszont fizikai munka, így van hogy hazaérve nincs erőm már a ház körüli dolgokkal foglalkozni.
2021. máj. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Legyen tartalékod,nézegess új munkahelyet,készíts önéletrajzot majd add be a számodra szimpatikus munkahelyekre,majd ha van valami csapj le rá,esetleg munkahely váltás előtt pihenj pár hetet,nyár végéig találd meg az új munkahelyedet mert utána már nem lesz olyan könnyű.

Sok sikert. 🙂

2021. máj. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Energia vámpírok vannak sajnos.
2021. máj. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magán a munkahelyen nem érzem. Viszont a cég hozzáállása a dolgokhoz valami gusztustalan. Fel is mondtam mert már nem bírtam, hogy ennyire ostobának nézik a dolgozóikat.
2021. máj. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a mostanin nem érzem úgy. 10-12 órát kell ugyan dolgozni, elég nagy hajtásban, de csak heti három napban.
2021. máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Pályakezdőként nem fizetnek túl, de nagyon nem kell megszakadni. A 40 órából lazán lehet lefelé elsunnyogni, amikor kevesebb a feladat, több viszont csak nagy ritkán szükséges ahhoz, hogy meglegyen minden időre. Az egyetlen negatívum a korán kelés. 24/F
2021. máj. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!