Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelent ez valamit? N

Jelent ez valamit? N

Figyelt kérdés
Fiatalabb vagyok ennel a kollegamnal sokkal, nem tudunk egymasrol sok mindent, parszor beszeltunk. Masoktol hallottam mar hogy van baratnoje, de o nem tudja hogy tudom valoszinuleg. Tehat nem beszelunk csak koszonunk egymasnak, neha kerdez dolgokat, ennyi. De mostanaban tobbszor eszreveszem hogy ram mosolyog, osszenezunk. Vagy viccelodik es akkor is mosolyog ram nagyon.
2021. máj. 13. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelent.
2021. máj. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Sokkal hasznosabb elfoglaltsag ez, minthogy internet kozelebe kerulj.
2021. máj. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szimpatikus vagy neki, ennyi. Van párja, ne láss bele többet.
2021. máj. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon szeretnél többet látni a dologba, mint ami, különben nem írtad volna ki ide kérdésnek :)

Tőlem is sokan értették már félre a kedvességet, viccelődést, udvarias érdeklődést, hát nem tudnám megmondani, hogy utólag kinek volt kínosabb...

Vannak emberek, akik szimplán nagyon kedvesek mindenkivel, jó a humoruk, és próbálnak jóban lenni a kollégáikkal a jó munkahelyi légkör miatt.

Azok alapján, amiket leírtál, ne éld bele magad, szerintem ez csak jó kollegalitás, semmi több.

2021. máj. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%

Ez a semmi kategória.

Szerintem kérd ki magadnak, hogy viccelődés közben, hogy mer mosolyogni

2021. máj. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!