Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csapatépítőt lehet ilyenkor...

Csapatépítőt lehet ilyenkor (COVID) tartani?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen csapatépítőt szerveznek. Mivel tilos összejövetelt, eseményt szervezni ezt kinek kellene jeleznem? Aznap a rendőrségnek hogy jöjjenek a helyszínre (persze névtelenül)?

Tudom, nem szép bemártani a munkáltatót. Viszont az egész járványhelyzetet félvállról vették, senki nem hordott maszkot, nem mértek hőt, emiatt márciusban az emberek 95%-a elkapta a covidot. Utána a vezetőség még büszke is volt, hogy naluk már az emberek nagyrésze védett.. Szóval ez a csapatépítő már teljesen kiverte nálam a biztosítékot, ezért szeretném jeletni az illetékesek felé.


2021. máj. 14. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ, hol szervezik. Egy privát összeröffenés nem minősül eseménynek, pláne, ha nincsenek többen 10 főnél.
2021. máj. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Undorító viselkedés.
2021. máj. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kb. 40 embernek ment ki róla meghívó "tavaszi party" néven.
2021. máj. 14. 10:59
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Máskor meg az a bajod, hogy mindenből kihagynak!

Ha a 40 ember mind oltott, akkor semmi gond ezzel.

Ha nem mind oltott, de szabadtéren rendezik, akkor megint csak nem problémás.

Neked a jelentgetés helyett inkább el kellene menni, mert pont az ilyen fazonok miatt mint te, van rá szükség.

2021. máj. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Valahol undorító,amit csinálsz,igen,bár részben igazad van.

Nézd,ha ennyire nem tudsz azonosulni a cég nézeteivel,mondj fel (mondjuk én megtettem volna márciusban,saját meg szeretteim egészsége érdekében).

2021. máj. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Én értem a problémádat, nálunk is elég következetlen a vezetés, aminek az a következménye, hogy sorra mondogatnak fel az emberek, amint adódik számukra jobb lehetőség, én is tervezek váltani. De nem sokat érsz el azzal, ha jelentgetésbe kezdesz. Mi is elbúcsúztattuk a távozó közvetlen kollégákat, igaz, nem voltunk 40-en és csak egy pizzériába ültünk ki a teraszra kb 10-en, ami nem tilos.
2021. máj. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor nem jelentem, de szóvá fogom tenni, hogy én miért nem veszek részt. Bár úgysem fogják megérteni.

Pár hete valaki névtelenül tett egy bejelentést a maszkviselés, hőmérőzés, távolság be nem tartása miatt, névtelenül. Fel volt háborodva a vezetőség és nem értették a problémát.

Amúgy 1-2 ember oltott, a többiek vagy nem voltak covidosak vagy igen (nagyrészük igen).

Felmondanék, de a semmibe nem fogok, hisz valamiből meg kell élni. De ha találok jobbat azonnal megyek, csak nem értem ez miért éri meg nekik.

2021. máj. 14. 11:58
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobban jársz,ha kiíratod magad,vagy valamilyen elfogadható indokkal maradsz távol (orvoshoz van időpontod,sürgős szerelôt vársz).

Ha ilyenek,úgyse értik meg,csak magad alatt vágod a fát,csendben pedig keresel mást.

Lehet nem értetek velem egyet,de a lázmérőzés nem sokat ér,a maszkot is megkérdőjelezném (hányszor láttam,lehúzza az eladó a maszkot,tüsszent hatalmasat a tenyererébe,utána megfogja az árut,pénzt,stb.),szóval akkor ér,ha helyesen használják.

2021. máj. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Épp ez a baj itt is, hogy vagy nem hordják vagy aki hordja az nem helyesen. Ha mindenki hordaná, akkor szerintem hatásos lenne (én pl. hordtam végig, nem mentem be személyesen megbeszélésekre sem (ott is közvetlen egymás mellett ülnek mindig) hanem mindig online jelentkezem be. Ablak folyamatosan nyitva és aki bejött hozzám az irodába maszk nélkül, annak mondtam hogy inkább telefonon hívjon ha nem tud maszkot venni. Tehát már egy ideje vágom magam alatt a fát, de nem érdekel. A munkámat végzem rendesen, emiatt pedig nem tudnak kirúgni. Saját kézfertőtlenítőt folyamatosan használok. Mindennek köszönhetően én vagyok a kevésből az egyik, aki nem kapta el. Csináltam antigén tesztet, de negatív lett, tehát biztos nem estem át rajta.
2021. máj. 14. 13:05
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Covid nélkül is értelmetlen idő, energia, ill. pénz pazarlás kategóriát képviselnek a "csapatépítő" tivornyák. Vannak helyek, ahol olyan szinten buták az emberek, hogy pozitív "eseményként" képesek egy ilyen szintű pótcselekvésre tekinteni, de ez a hely nem Magyarország.
2021. máj. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!