Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem lesztek attól idegesek,...

Nem lesztek attól idegesek, ha a főnök azt mondja a munkahelyen, hogy "Majd később beszélni szeretnék veled.", de nem mondja el, hogy miről, ha meg rákérdeztek, akkor azt mondja, hogy "Majd később megbeszéljük."?

Figyelt kérdés

Más is van úgy, hogy ilyenkor bepánikol?


Nekem ilyenkor az jut eszembe, hogy lehet ki akar rúgni vagy írásbeli figyelmeztetést ad és amíg nem történik meg a beszélgetés ezen izgulok, hogy mi fog történni.


2021. máj. 14. 12:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%

Na emberek. nekem azt mondták holnap 9kor beszélni akar velem a főnök. Gondoltam magamban mit akar vajon kirúg? mindenki nyugtatott hogy dehogy rúg ki ha ki akarna rúgni akkor közölné most.

Másnap reggel 9 óra bemegyek, vár egy papír-felmondás. Bingó.

Ennyit az okoskodókról.

2021. máj. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%
nem leszek ideges, ha később beszélnünk kell, de most nem mondja meg miről, az azt jelenti, hogy nem ér rá kifejteni, csak jelzi, hogy beszélnünk kell később. ha hibázok, azonnal szól, hogy korrigálhassak. amúgy ha jól és pontosan végzem a munkám, nincs velem baj, és nem áll a cég a csőd szélén, akkor minek aggódjak attól, hogy kirúgna? ha ezért aggódsz, akkor szerintem te is tudod, hogy adhattál rá okot.
2021. máj. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
26%

"akkor szerintem te is tudod, hogy adhattál rá okot."


Ember szállj le a földre. Ok mindenki esetében van, lehet, ha nincs hát csinálnak.

Ha van sapka az a baj, ha nincs sapka az a baj.

2021. máj. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Velem a fordítottja esett meg. A vakációmról akartam beszélni vele, és ő meg megkönnyebbült, mert már azt hitte, fel akarok mondani. :)
2021. máj. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg nem szeretem az ilyet. Nemhogy főnöktől, haveroktól és ismerősöktől sem. Utóbbiaknál mindig arra gondolok, hogy pénzt akarnak kölcsönkérni.
2021. máj. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi kedveljük egymást, szóval semmi pánik nincs ilyenkor.

Bár egy két szóval jelezni szokta a témát.

2021. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!