Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Próbaidő letelte előtt rólatok...

Girlll3 kérdése:

Próbaidő letelte előtt rólatok is megbeszélést tartott a főnök? Elviekben most döntik el, hogy maradok-e.

Figyelt kérdés
Behívatja az összes kollégám és rólam fognak beszélni. Ez máshol is így van? Titeket ez nem frusztrálna?

2019. júl. 9. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyik helyen így, másik helyen úgy. Vhogy dönteni kell. Az is lehet, hogy ő nem tud dönteni. Sőt, ha egy irodában vagy a kollégáiddal, akkor azért hallgattassák már meg a többiek is, mert ha nagyon megutálták - csak - az új dolgozót, akkor csak bontani fogja a rendet. Szóval, ezen ne lepődj meg, ne érdekeljen, hogy ki mit mond rólad, a rosszindulatú úgy összesároz, hogy örülsz, ha kiléphetsz...

De komolyan, vedd úgy, hogy vhogy dönteni kell. Majd x hónap múlva vki felmond, jön egy új és akkor Te is nyilatkozhatsz! Most ne ezen dőljön már el, hogy megsértődve méssz-e holnap dolgozni vagy sem.

2019. júl. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok megsértődve, csak érdekel máshol is így megy ez.
2019. júl. 9. 18:55
 3/9 anonim ***** válasza:
normalisan kb mindenhol, egy kiertekeles hogy mennyire valtal be, hogy latod te magad a cegnel, stb.
2019. júl. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A legutóbbi munkahelyemen volt hasonló, bár emailben, és a visszajelzéseket utána én is megkaptam, szóval nem volt kibeszélőshow jellege.
2019. júl. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt. Bár gyanítom, hogy nem vagyunk egy szinten a vállalt munkaköröket illetően.
2019. júl. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. Milyen munkakörben dolgozol? Én adminisztratív munkát végzek, meg tulajdonképpen ügyfélszolgálatos lennék kb.
2019. júl. 9. 21:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Az ügyfélszolgálat az nem egy "megbecsült" szakma, ha megnézed, hogy pl. a kormányablakos szerencsétlenekkel mit megcsinálnak most, akkor láthatod, hogy mik itt a kilátások. Gyakorlatilag most már a szemükbe mondták, hogy előbb-utóbb kiváltják őket az ügymenetek egyszerűsítésével, digitalizálásával, és akkor mehetnek, ahova akarnak, de több pénz, jobb munkakörülmények nem lesznek. Ez csak a közigazgatás, de máshol is efelé megy a dolog, lásd a Telekomnál már alapból egy géppel kerülsz szembe ha felhívod őket ( [link] ).

Szóval nem sok potenciál van ezen a területen. Én egy szakmához értek, ebben dolgozom, pár kollégámmal meg a főnökömmel vagyok egy szobában, úgymond családias. A próbaidő végén csak a főnökömmel beszéltem az eddigiekről privátban, meg hogy miben kéne javítanom. Az lehet, hogy előtte a többieket is megkérdezte, de kibeszélőshow nem volt.

Viszont egy ügyfélszolgálatnál nyilván fontos az, hogy a többiekkel hogyan tudsz együttműködni. Az utolsó dolog, ami egy ügyfélszolgálatnak hiányzik, hogy az ügyintézők egymást öljék az ügyfelek szeme láttára. Elég probléma van az ügyfelekkel anélkül is, nem kell, hogy még az újságok is róluk cikkezzenek, szóval itt valahol érthető.

2019. júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az előző helyemen a főnök egyedül döntötte el, még velem sem beszélte meg, csak továbbküldte a levelet amit a munkaügynek írt az utolsó próbaidős napomon, hogy maradhatok. A mostani helyemen a főnököm tőlem kérdezte meg a próbaidő lejárta után 3 héttel, hogy letelt-e már. Mikor mondtam, hogy már régen, az volt a válasza, hogy akkor gratulál. Mindezt ebéd közben. Szóval eddig egyik helyemen sem formalizálták túl a dolgokat, meg nem tartottak fél napos workshopokat a csapattal a döntés előtt. Olyan volt már, hogy informálisan kikérték a véleményemet másról az ő próbaidejük alatt, de azok is max 3 mondatos beszélgetések voltak.
2019. júl. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nalam is volt ilyen csoportosan vonultak be kerdeztem menjek en is? Neked nem kell gondoltam akkor mar h rolam lesz szo🙂kijottek az utolso probanapomon nem szolt senki semmit masnap amikor mar a probaidom lejart ugyanugy bementem.En mentem oda a fonokomhoz masnap megkerdezni h akkor maradok? Igen ☺
2019. aug. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!