Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem tudok dönteni, váltsak...

Nem tudok dönteni, váltsak munkahelyet?

Figyelt kérdés

Szóval a jelenlegi helyen dolgozom 7 éve, ezen kívül nem is volt más, ez az első. Itt nem mondhatni, hogy előre léptem volna, annyi, hogy ismerek mindent, sokszor kikérik a véleményem. Ez egy viszonylag kicsi cég, nagyon sok pozíció nincs is. Az utóbbi időben már nem érzem olyan jól magam, változott a légkör, sok a munka, feszültebb a kelleténél.


A másik hely egy nagy multi cég lenne, autóiparban tevékenykedik. Itt kicsivel több lenne a kezdő fizetésem, viszont 10 km-el messzebb van és csak kocsival tudnék járni. Ennyit tudok biztosan, amitől tartok, hogy mi lesz ha nem jön be, rosszabb lesz mint a másik? Feladtam egy biztos helyet a mai világban? De ha azt nézem, lehet lenne sok lehetőség, új dolgok és kihatással lenne az egész életemre, mert a mostanit már unom kicsit.


Annyit még elárulok, 27 éves vagyok, szüleimmel lakom, gyerek, barátnő nincs.


2021. máj. 17. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem menj és dolgozz az új helyen, 10km az nem sok - több fizu, változás, lehet ott találod meg életed szerelmét :D

Én nem tudnék 2-3 évnél tovább maradni egy cégnél, ha nincs előrelépési lehetőség.

2021. máj. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szerintem válts.

Ha már felmerült benned a kérdés, hogy váltanál, akkor mindenképp megéri. Főleg úgy, h több a fizu is.

Ha véletlen nem jön össze az új meló, még mindig eltudsz “könnyen” helyezkedni a szakmában, mert 7 év tapasztalat, azért nagyon sokat fog érni.

Szerintem mindenképp válts.

2021. máj. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden váltás kockázatos, mert lehet, hogy rosszabb lesz. Ez benne van.


De te tudod, merre húzol. Ahogy írják, ha nem jön be, nem kell leragadnod, lesz más lehetőség is, an ilyen.


Én is most váltottam új helyre 5 év után, bár én szerettem a légkört és hiányzik a régi csapat, de ez ilyen. (Ja meg a nyugi, mivel én is fejlődni akartam. :D Hát sokkal pörgősebb, a másikban a "magam ura" voltam kvázi, és sokkal lazább volt egy napom, munkaidő is..)


De én nem "kicsivel több fizetésért" váltottam mondjuk, hanem sokkal többért... Kis fizetésért nme váltottam volna, mert számomra az emberek nagyon fontosak, akik körül vesznek.

2021. máj. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!