Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek Aldi vagy benzinkú...

Szerintetek Aldi vagy benzinkút? Ti hova mennétek dolgozni?

Figyelt kérdés
Az egyik hely 40 órás 220ezer ft bruttó+ jatt +műszak pótlék asszem, éjjel nappali tehát 12órázni kell. Másik 262 ezer bruttó ,heti 30 óra, ami nyilván több lesz, 4 havonta fizetik ki a túlórát, nincs éjszaka, vasárnapi pótlék van.Szerintem fizuban talán ugyanannyira jönne ki, vagy nemtudom.Lehet az Aldi többre jönne ki , vagy fogalmam sincs.Bejelentett munka lenne mindkettő. Kinek mi a tapasztalata ezzel a két munka hellyel? Nekem így elsőre a kút szimpibb.
2021. máj. 17. 17:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
75%

Az Aldit messziről kerüld el!

Nem tudom, hogy mindenhol rossz-e, de nálunk borzasztó volt aztán csodálkoztak, hogy folyamatosan mennek el az emberek

2021. máj. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
29%

Pedig az Aldi jobb lehetőség mint a legtöbb konkurens áruház...


Nem véletlenül ott a leggyorsabbak a pénztárosok, ez azért van mert ott fizetik meg Őket a legjobban.


Persze nem valami hihetetlenül jó a fizu, de jobb mint egy spárban.

2021. máj. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
97%

Én nem rég akartam kutas lenni,de kellett valami vizsga hozzá+érettségi,nekem csak szakmám van (semmi köze ezekhez).

Szóval nálam ennyi volt a karrier...a kérdésre a válasz az,hogy inkább benzinkutas lennék.

2021. máj. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
24%
Dehogy a jó fizetés miatt gyorsak :D ha lassúak mehetnek az irodába leba szásért. Amikor csak vásároltam én is azt hittem, hogy tök jó, dolgozóként annyira megutáltam, hogy már vásárolni sem járok oda, pedig előtte sokszor mentem Alsóba.
2021. máj. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
36%

Ez nem csak egy felvetés, hogy magasabb a fizetés.

Ez egy tény, nézz utána...


Mondom, így sem sok, de több mint máshol.

2021. máj. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Sparban 275 a bruttó. Igaz 40 órában, de nem mondanám hogy az Aldi jobban fizet. Sparban már szombati és delutani pótlék is van.Az aldiban nincs szombati pótlék és delutani se mert a delutani pótlék az be van már építve a bérbe. Szerintem a Spar így jobban fizet. De nálam a Spar kiesett, oda nem tudok menni.
2021. máj. 17. 17:58
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted a 262 ezer bruttó 30 óráért kevesebb mint a 275 40 óráért?


Pótlék ide vagy oda, ez nem kevesebb.

2021. máj. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
96%

Aldiban 120 óráért jár a havi 262 bruttó, azt mondod hogy lesz az több óra is, viszont van vasárnapi pótlék, tehát akkor még valamivel megy feljebb az a 262.


275 jár a spárban havi 160 óráért és van szombati, vasárnapi és délutáni pótlék... A 275 megy feljebb elég sokkal, a pótlékok miatt.


De összességében az Aldi fizet jobban, ha nem a végösszeget, hanem az órabért nézzük, és hát természetesen azt nézzük, mert azt kell nézni.

2021. máj. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
96%
Az, hogy a kutassal felezitek a jattot, az le van írva szerződésben? Ha nem, akkor ne számolj vele, úgyis zsebre teszi, amúgy tök jogosan, mert a szolgáltatást a kutas végzi, amiért jár a jatt, nem az, aki bent áll a pénztárgép mögött, és annyit csinál, hogy bepötyögi a tételt a gépbe.
2021. máj. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Aki bent van nem csak pötyögteti a gépet.wct takarít, ételt készít és adja ki, kavét főz, plusz ugrál a drive ablakhoz is.
2021. máj. 17. 18:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!