Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek Aldi vagy benzinkú...

Szerintetek Aldi vagy benzinkút? Ti hova mennétek dolgozni?

Figyelt kérdés
Az egyik hely 40 órás 220ezer ft bruttó+ jatt +műszak pótlék asszem, éjjel nappali tehát 12órázni kell. Másik 262 ezer bruttó ,heti 30 óra, ami nyilván több lesz, 4 havonta fizetik ki a túlórát, nincs éjszaka, vasárnapi pótlék van.Szerintem fizuban talán ugyanannyira jönne ki, vagy nemtudom.Lehet az Aldi többre jönne ki , vagy fogalmam sincs.Bejelentett munka lenne mindkettő. Kinek mi a tapasztalata ezzel a két munka hellyel? Nekem így elsőre a kút szimpibb.
2021. máj. 17. 17:24
1 2 3
 21/24 Metionin ***** válasza:
84%
Voltam kútban diákkoromban, soha többet. Volt hogy féltéglával akarták betörni rám az üvegajtót amiért nem adtam cigit vagy részegek jöttek be kötekedni. Ezerszer inkább mennék egy Aldiba.
2021. máj. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
77%

Én voltam pultos, 13-14 óráztam általában és a törzsvendégek 50es kiöregedett bunkó pacákok voltak. Nagyon utáltam, a borravaló se érte meg azt a sok gusztustalan megjegyzést, amiket tettek felém. Én biztos nem dolgoznék megint vendéglátásban, ahol szinte követelmény a vendégek szórakoztatása is (mert ha nem jópofizol, akkor tényleg kikerülik a helyet - oda a borravaló)

Bár a nemedet nem tudom, de ha lány vagy, akkor gondold át. Viszont ha erős, határozott személyiség vagy, akkor tényleg attól függ a választás, hogy mennyire vagy emberközpontú. Egy Aldiban nem fognak leállni bezsélgetni veled, de kutasként gyakori lesz, hogy akár órákig nyomatják a dumát.

2021. máj. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Az Aldiban mehet feljebb az óraszám, ha épp úgy alakul? Mert ha igen, akkor arra megéri esetleg várni egy kicsit.

Meg mondjuk az éjszakázásnál szerintem bármi jobb.

2021. máj. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Penny lett vègül belőle,már több mint 4 hónapja,és nagyon jó döntés volt 😁🙂
2021. nov. 5. 14:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!