Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lépjek le itthonról? 20f

Hogyan lépjek le itthonról? 20f

Figyelt kérdés
El szeretnék költözni itthonról egy másik városba és dolgozni valamit. Milyen munkát talalhatnék és hol?
2021. máj. 29. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne, ha mar lenne az uj varosban melod es ugy mennel oda.
2021. máj. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Boccs, elkuldte. Szval igy, h nem tudjuk milyen kepzettseged van, kicsit nehez tippet adni.
2021. máj. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Keress betanított gyar munkát, sok helyen van ingyenes szalo, és kerhetsz előleget is.


Vagy menj el plazmat adni ha kevés a pénzed, a gyári meló mellett néha tudsz vállalni extra munkát is BPn keresgelj leginkább.

2021. máj. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hegesztő a szakmám, de inkább közmunkára megyek, mint ebben dolgozzak. Utálom. Attól félek, hogy atvernének, ha nincs minden nap fizetés. Béna vagyok én még ezekhez, úgy vágnak át, ahogy kedvük tartja.
2021. máj. 29. 15:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is 20 vagyok, és ugyanezt akarom, menni akarok innen jó messzire, három szakmám van, de betanított munkát keresek ahol van szállás, általában ilyen helyeken munkaközvetítővel egyezkedsz, és az rak ki dolgozni. Beadtam már pár helyre az önéletrajzomat, és már hívtak is majdnem mindenhonnan, szerintem hamarosan már mehetek is, csak még pontosítani kell a dolgokat. Ez nekem összesen eddig egy nap munka volt, írtam egy modern önéletrajzot, szétküldözgettem, meg vártam a hívásokat, az emailek után 2-3 napra már hívtak. Ennyi. Ezek után még pontosítom a dolgokat, és indulok. Pár nap lesz az orvosi, és a betanítás, addig fizetős szállásra helyeznek(ált. ilyen helyen olyan 3000 ft egy nap szállás), utána meg ha sikeres a teszt, és a próbanapon sem ítélnek hülyének, akkor felvesznek, és átraknak ingyenes szállóra. Semmi extrém nincs ebben. Beírod, hogy betanított munka + az a város ahova menni akarsz szállással, és elküldöd az önéletrajzodat.
2021. máj. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Össze is foghatnánk így ketten, ha gondolod. 🤝😂
2021. máj. 29. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!