Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy válasszak 2 munkahely közül?

Hogy válasszak 2 munkahely közül?

Figyelt kérdés

Mindkettő sok adottságban csábító, viszont egyik kb pár perc sétára lenne csak de viszont olyan kicsit, hogy néha szeretném azt csinálni de legtöbbször inkább negatív tapasztalatom volt vele, másik meg időben hát végülis csak 2 átszállás így nem vészes sőt emberi beosztása van ami nekem előnyös mert régóta keresek 1 műszakos munkát. Meg úgy kapcsolódik is valamennyire a szakmámhoz amihez azt hittem sosem találok ilyen kritériumokkal állást. Másik meg mondom csak pár perc séta lenne és abban is volt tapasztalatom csak hát sokszor volt olyan, hogy nem tudtam feltalálni magam és mit csinálni viszont ilyen gyárhelyeken ahol eddig voltam mindig volt minden nap feladat és hasznosnak bizonyult a napom. Egyik hétfőn lesz amire már szerintem első napnak minősülne mert reggelre kell menni másik meg kedden viszont ez még csak beszélgetés de szerintem mindkettőre esélyes lennék. Mostanában sokszor van ilyen döntésképtelenség nálam de most muszáj valamelyiket elvállalnom e kettő közül mert lefogyott a maradék pénzem is és kell munka is.

Egyik emberekkel foglalkozó munka amit én sajnos gyűlölök, nem szeretek emberek között lenni, és sokszor nem találtam fel magam pedig voltam pár boltban és legtöbb helyen ezt tapasztaltam. Míg a másiknál talán hasznosabban érezném magam bár kicsivel többet kell utazni de tényleg ilyen emberibb munkaidőbeosztásban nem voltam még úgy, hogy hétvégék is szabadok lennének. MÁsik ugye viszont a közelség miatt előnyös és igaz az elején fura volt meg sokszor sírtam is, hogy hogy kerültem ide emberek közé de a közepe felé egészen megszoktam és megszerettem. A keddi állást (gyári) is szeretném megnézni hisz úgy érzem máskor nem fogok találni 1 műszakosat sem de nem de itt nem biztos a felvétel még a boltban meg már egy napom meg lenne szerintem és ha megfelelnék nekik akkor nem akarok megint munkanélküli lenni hiába nem bírok emberek között lenni.

Segítenétek ebben, hogy hogy döntsem el még hétfőig? Most szerencsére van kis időm gondolkodni ezen de egy biztos, hogy a hétfői napot kipróbálom , lehet csak a fejemben képzelem hogy nem vagyok hasznos ilyen terepen, másiknál pedig ha nap végére nem nyerte el a tetszésem akkor megérné a keddire elmenni és akkor sztornó a hétfői? Most úgy nézzétek, hogy nem a fizetés a fontos most hogy melyik fizet többet hanem hogy legyen egy állásom emberi körülmények között mint a közelség, jó időbeosztás tehát nem 3 műszak azért..



2021. máj. 29. 01:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a bajod a 3 műszakkal? Én szeretem, hogy hétköznap napközben is van szabadidőm, nem kell mindenért szabit kivenni, az éjszakát meg külőn azért, mert nyugis, nincsenek a hülye fejesek.
2021. máj. 29. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A leírás alapján a távolabbi munkát szeretnéd jobban. Válaszd azt.
2021. máj. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1.nem ez volt igazából a főkérdés..plusz nem is lenne bajom vele ha nem az istenháta mögött lenne és 1 és fél órára lenne meg bonyolult az odajutása de erre pont nem akartam kitérni...
2021. máj. 29. 16:39
 4/6 A kérdező kommentje:
2.Pont ebben kérnék segítséget eldönteni hisz írtam épp mindkettő jó lenne...nem tudok dönteni!
2021. máj. 29. 16:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A második munkakör ha közelebb áll hozzád,a hétvége szabad is,egy műszakos már előnyös..az elsőn írod emberekkel kell foglalkoznod és azt nem szereted.A kis kényelmetlenség ellenére is a második munka,de neked kell mérlegelni, dönteni.
2021. máj. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Leírásod alapján a kettes lenne jobb Neked. Érződik is. Ezt Te már eldöntötted valahol szerintem, csak megerősítésre vártál. Egye fene, megerősítem +1. Menj a távolabbi munkahelyre!
2021. jún. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!