Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha szabadnapomon, kiöltözve...

Ha szabadnapomon, kiöltözve megyek be a céghez, akkor miért néznek furán az emberek?

Figyelt kérdés
Roma származású vagyok. A múltam során rengeteg tapasztalatot és információt szereztem ahhoz, hogy a saját területemen irányítsam az embereket. Az élet folyamatos fejlődés, mindig tanul az ember új dolgokat. Viszont, ami a legnagyobb probléma a cégnél, hogy “versenyeztetjük” az embereket a cégnél, de az alapvető megbecsülés hiányzik. Lehet, hogy később megkapják, de addig rengeteg víz lefolyik, emellett addigra sokan más vizekre eveznek. Nagyon kellemetlen, mikor évekig vársz, akár egy köszönömre. Nyilván, egyedül nem tudom megoldani ezt a feladatot, de mivel gyakran az öltözékem is tükrözi, értek az emberekhez, ahogy elvileg, a társaim is. Ha én igényes vagyok, adok mindenre, mindenkire, akkor miért néznek furán engem, mikor a szabadnapomon időzni szeretnék, szépen felöltözve?
2021. máj. 30. 08:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
MEgint a tipikus köcsög főnökös kérdés, csak a kérdező annyira kész van a piától, azt se tudja merre van arccal... :D
2021. máj. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Ma már másodjára teszi fel ezt a kérdést, csak most legalább érthető is valamennyire. Mármint a tartalma. A logika nem igazán. Ez kb. olyan, mint hogy ha én lemegyek az uszodába csak azért, hogy a medencék körül fussak körbe-körbe, akkor avval én szakértelmet bizonyítok?
2021. máj. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a ruhád miatt néznek rád furcsán, hanem azért mert nem vagy normális.

Ha annyira nagy ember lennél és értenél az emberekhez, nem itt tennél fel értelmetlen kérdeseket.

Állj le a ragasztóról haver.

2021. máj. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!