Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkahely az, ahol...

Milyen munkahely az, ahol elvárják szinte a dolgozóktól, hogy szabadságuk(!) alatt bemenjenek dolgozni?

Figyelt kérdés
Többen is vannak, akik be is mennek, mondják, hogy elvileg szabadságon lennének, mégis ott vannak. Ilyen hogy fordulhat elő?

2021. máj. 30. 15:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Magyar munkahely.
2021. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Sose dolgoztam még ilyen helyen, és a családomból se senki. Szar lehet.
2021. máj. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
amerikai módi... azt gondolják, hogy ha mindenki mindig online-elérhető, akkor elérhető a főnök számára is.. nesze nejed modern technika
2021. máj. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk ugyan nem elvárás, de vannak "önjelölt" kollègáim, akik bent töltik a fél életüket...
2021. máj. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Kisstílű Csövesek Klubja
2021. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%
Alapítványi iskola :D
2021. máj. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Kamukérdés vagy nem, én éppenséggel ismertem olyan embereket, akik néha kérés nélkül túlóráztak, meg bementek, amikor amúgy szabadok lettek volna. Az se érdekelte őket, hogy nem fizetik ki. Vannak ilyen üres életűek.
2021. máj. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
19%
Elnézést kérek a 7# választ beküldőtől, de a kulcs fogalom, amire nem sikerült saját erőből rájönnöd: hivatástudat. Sokszor megyek előbb, jövök később munka célzattal mindenféle buksi simogatás elvárása nélkül. Hajt a hivatásom szeretete, megbecsülnek, - és mindezt úgy, hogy soha nem vártam el semmi pluszt cserébe, viszont nyugodtan hajtottam a nap elteltével álomra a fejemet. Ellenben ez pont, hogy nem munkahelyi vezető terrorja, elvárása által kiváltott magatartás, - ha nem így tennék, sem történne semmi, ami hátrányosan vagy előnyösen érintene. Én ilyen vagyok és ez nem bűn, - annál is inkább így van, mert ezek az időszakok nem azzal telnek el, hogy mások alá pakoljak, hanem az előre haladás, az újabb és újabb eredmények felmutatását célozzák.
2021. máj. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%

A férjemnek például nincs munkaideje, saját maga osztja be az idejét. Békebeli időkben sem kötelező az irodában lennie, annyit van bent amennyit akar. A főnöke külföldön van, tehát nem kell mutogatni neki személyesen, hogy 12 órát az irodában ül, mert úgyse látná. Vannak időszakok amikor dolgozik, de sok a szabadideje, nincs semmi fontos, de simán előfordul, hogy szabadságon van, de a nyaraláson előkerül a laptop, mert éppen van valami fontos projekt és válaszolni kell emailekre, meg kell oldani valami problémát.

Az én szakmámban ez elképzelhetetlen egyébként, de sok helyen van ilyen.

2021. máj. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%

Azert vigyazni kell az ilyen "hivatastudatos" emberekkel.


Nagyon gyakran az ilyen emberek kotoszkodnek a masikkal munkahelyen, buzgomocsingok, hajtanak masokat, parancsolgatnak (holott ok is ugyanolyan alkalmazottak), nincsenek megelegedve a masik munkajaval, ok mindent jobban tudnak, ha a masik egy piciket is pihen akkor ok mar osszehuzzak a szemoldokuket "mekkora egy lusta diszno", es allandoan osztonszeruen versenyeznek, hogy ok legyenek a legjobbak meg a fonok kedvence legyen vagy ot leptessek elore, es hatalmas konfliktus forrasok.


Szerintem nem kene, hogy az ember ennyire elkotelezze magat a munkaban.


Legyen egy egeszseges balansz az elet meg a munka kozott.

2021. máj. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!