Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem gáz ha a főnök is hallotta...

Nem gáz ha a főnök is hallotta ahogy állásinterjút beszéltem meg? Nem tudtam hogy hallja, de még azt is elmondtam a telefonba, hogy „1 hónapos felmondási idő után tudok kezdeni"

Figyelt kérdés
2021. jún. 1. 07:19
1 2 3
 11/26 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
41%
Semmi logikai kapcsolat nincs a kettő között, amit mondtál :D A kötsögölös fegyelmi, vs új embert keresek játék között :D
2021. jún. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

A köcsögölős fegyelmit én nem mondtam. Én csak arra gondoltam, hogy minden főnöki rosszindulat nélkül is megszívhatja az ember, ha nem sikerül a váltás.

Fegyelmizni valóban hülyeség.

2021. jún. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

"van akkor előbb megbeszélhetted volna vele"



Mit beszéljek vele, elárulod? hogy szar a bér amit ad? már megbeszéltem . és mi volt a válasza? Hát ez van.

Hát akkor ez van!

2021. jún. 1. 09:21
 14/26 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
Azért, a xar a bér főnök, vs, Kedves Pityuka, úgy gondolom, a mai inflációhoz, és áremelekedéshez mérten, és a munkámat figyelembe véve, szeretnék béremelést kérni, köszönöm!-közt van némi különbség.
2021. jún. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

"úgy gondolom, a mai inflációhoz, és áremelekedéshez mérten, és a munkámat figyelembe véve, szeretnék béremelést kérni, köszönöm!"


Hát ezt terveztem, de végig se hallgattak, közölték hogy háááát nézd itt ennyi a bér, de nem tilos máshol körbenézni.


Kösz, főnök, épp azt teszem. máshol körbenézek.

2021. jún. 1. 09:32
 16/26 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Akkor meg jól tetted hogy mész. Gondolom nem egy valami "jó" munkahely. Nem csak fizu értelmében.
2021. jún. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

"a mai inflációhoz, és áremelekedéshez“


Ezek mióta számítanak érvnek egy mukahelyen? épp itt eszem a gyászhuszár fórumon oktattak ki nme egyszer hogy a melós megélhetési problémái az ő egyéni szoc dolga, ehhez a cégnek köze semmi.

Mert ha az áremelkedés infláció az egy érv akkor az ország összes cége igen nagy bajban van! Akkor mindenütt kell vagy 20-30% emelést adni, és akkor még mindig csak helyben vagyunk az árszínvonalat illetően...


Nézzük meg az élelmiszerárakat tavaly meg most. még kevés is a 20 %....

2021. jún. 1. 09:38
 18/26 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
Férjem munkahelye, erre hivatkozva adott béremelést, és még abban a hónapban hóközi korrekciót. (:
2021. jún. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

" erre hivatkozva adott béremelést"


Azért mondom, ha ez egy érv, akkor nagy gáz van! Mert akkor az összes létező munkahelyen emelni kell, de azonnal vagy 20%-ot mindenkinek.

2021. jún. 1. 09:47
 20/26 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
Azért ez ennél jóval bonyolultabb, és összetettebb. Ezt hagy ne rágjam már a szádba, oké? :D
2021. jún. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!