Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek milyen munkalehető...

Szerintetek milyen munkalehetőség van egy B2 angol nyelvvizsgával?

Figyelt kérdés

Eddig csak gyárban dolgoztam operátorként (7évet), de ott teljesen kiégtem. Semmi fejlődésre való lehetőség, hogy kb semmi gondolkodást nem igényel, egyszerűen nem bírtam tovább felmondtam. Szeptemberben elkezdem estin befejezni az érettségit. Meg jelenleg csinálom a szociális gonodozó és ápoló tanfolyamot. Láttam egykét hirdetést is azok nem tudom mennyire relevánsak. Recepcióst kerestek 12órásba viszont a feltételek között nem szerepelt az érettségi. Hülye voltam hogy nem kérdeztem rá, de mivel hogy nincs vendéglős múltam nem hiszem hogy felvettek volna.

25L


2021. jún. 1. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, recepciósnak felvehetnek, oda elég lehet néhány helyen a nyelvismeret, jó kommunikációs készség.
2021. jún. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Őőm, be kell állítani az 'angol nyelv, középfok' -ot a profession.hu-n és leszűrni a találatokat... Nem akarok seggfej lenni, tényleg, de a recepciós munkakörnek nincs sok köze a vendéglátáshoz...


Többségében, szerintem, olyan hirdetésekkel fogsz találkozni, ahol a nyelv mellett valamilyen szakképesítést vagy tapasztalatot fognak kérni, de ezek nélkül is meg lehet csípni aránylag jó pozíciókat és/vagy be lehet kerülni aránylag jó munkahelyekre. Nem tudom mit kellet csinálnod a korábbi helyeden, de azt, pl., el tudod mondani, hogy 7 évet dolgoztál a korábbi munkahelyeden, bizonyítandó, hogy elkötelezett vagy, hűséges, stb. Továbbá, hogy pontosan dolgozol, és szeretnél valami olyan munkát, ami kicsit több gondolkodást igényel és ha jól teljesítesz, díjazzák a munkád, van lehetőséged akár előrelépni. Gondolom, elmondhatod, hogy türelmes személyiség vagy, jól kommunkálsz az emberekkel, stb. (mivel ápoló tanfolyamot végzel). Angolul középfokon írsz, beszélsz. Jelenleg még nincs meg az érettségid, mert ez, meg az, de nagyon motivált vagy és szorgalmas és a tanfolyam mellett csinálod azt is - egy jó motivációs levél csodákra képes... Ha szimpatikus vagy, ugyan néhány kisebb kritériumnak nem felelsz meg, esélyesen pályázol az állásra. Tessék ne 'hülye' lenni, és elolvasni a hirdetések szövegeit; a munkakör leírását, az elvárásokat, stb., és egy kicsivel nagyobb erőfeszítést beletenni a munkakeresésbe...

2021. jún. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!