Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségivel és középfokú...

Érettségivel és középfokú angol nyelvvizsgával milyen munkalehetőségem lehetne az ilyen telefonálgatós irodai munkán kívűl?

Figyelt kérdés
Tudnátok adni pár tippet, hogy ilyen végzettséggel nagyjából minek nézhetnék utána, amihez elég is lenne, és akár angol használata is jól jönne. Szakmám nincs.
2020. jún. 12. 02:38
 1/5 anonim válasza:
100%

Szerintem futár, raktáros, portás, segédmunkás, árufeltöltő, (nem tudom a pénztároshoz kell-e végzettség, de szerintem nem) meg ilyenek.

Próbálj ilyen állásos oldalon rákeresni, azt hiszem van olyan kategória, hogy végzettség nélkül.

2020. jún. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom mennyi idős vagy, fiú, vagy lány. Ha fiú, akkor nemzetközi kamionsofőr. Pont jól jön ott a nyelvtudás.
2020. jún. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Raktáros, ételfutár, prostituált, segédmunkás, csomagszállító, költöztető, stb.

Azok a munkák amik nem igényelnek végzettséget.

2020. jún. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos főleg olyan munkák, amik max. 8 ált. várnak el, mert az érettségi meg a nyelvismeret nem sokat ér, ha nincs mellé valami és mellé több éves gyakorlat, akkor maradnak a kuli munkák
2020. szept. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kétszer annyit kell majd dolgozni, hogy utána idiotat csinálhassanak belőled.
2020. nov. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!