Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik otthonról végezhető...

Melyik otthonról végezhető munka ajánlatos ilyen célra?

Figyelt kérdés

Otthonról szeretnék valami munkát. Van számítógépem, internetem és viszonylag jól is használom.

Érdekelne, hogy milyen online tevékenységet kellene elvégeznem, hogy egy hónapban ebből nagyjából 50-100ezer forint legalább kifizetődjön.


2021. jún. 1. 16:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Aki egy kicsit jártas az ilyesmiben és írna annak külön köszönöm! :) 20f
2021. jún. 1. 16:30
 2/3 anonim válasza:

Szia :)


Férfi vagy nő vagy ?

Én online munkát csinálok gyerek mellett, ha érdekel, küldd el a Fb profilod linkjét és felveszem veled a kapcsolatot.


Annyi viszont biztos, hogy ennél többet is kereshetsz, ez rajtad múlik, mennyi munkát teszel bele....


Szép napot addig is :)

2021. júl. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én programozok otthonról. Gyakorlat szerű munka, teljesen én osztom be az időmet és nem is kell állandóan dolgozni, nem teljes 8 órás munka. Viszont amennyit írtál, annyit keresek.

Egyetemista vagyok és nagyon kezdő ezen a területen.

Viszont nem tudok abban segíteni, hogy ilyet hol keress, én az egyetem miatt találtam. De hasonló jellegű dolgot tudnál otthonról csinálni.

20/L

2021. júl. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!