Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet attól zavarban mert...

Lehet attól zavarban mert látja, hogy én is zavarban vagyok előtte?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, akivel ritkán találkozunk ugyan, de én kicsit zavarban vagyok előtte mindig,mert tetszik mint férfi, és egyébként kedves természetű. Mostanában azt vettem észre mintha ő is kicsit zavarban lenne, persze nem annyira mint én. Ez lehet attól, hogy az zavarja, hogy én zavarban vagyok, és sejti, hogy bejön nekem. Vagy talán én is tetszhetem neki vmennyire?


Mindketten házasok vagyunk, és ő idősebb tőlem kb 10-15 évvel.

És attól, hogy tetszik nekem mint férfi, nem akarok megcsalni senkit, mielőtt jönnének az ilyen kommentek.


2021. jún. 3. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

Oszinten miert erdekel ez teged ha nem akarod megcsalni?


Mar alapbol az, hogy szabadidodben rola almodozol es kiirsz ide kerdest eleg sok mindent elarul.


Szerintem nem kene kivancsiskodni mert ezekbol (mint tobb ezer ugyanilyen kerdesbol itt gyakorin) mindig az van, hogy jaj megkerdezem a nevet, jaj beszelgetnek vele, jaj nagyon tetszik, jaj mar nem birom, jaj lefekudnek vele, jaj lefekudtunk mit mondjak a paromnak.


Ha jot akarsz magadnak, akkor ne foglalkozz vele, kizarolag a munkaval foglalkozz es csakis munkaval kapcsolatos dolog miatt zaklasd.


Kezeld ugyanugy mint mondjuk azt a kollegat aki lampalazas vagy mint amelyiknek a tulipanok jonnek be a rozsa helyett.

2021. jún. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hasonlóban vagyok, csak én egyedüli, őneki van barátja. Tök zavarban vagyok előtte, ő is kissé, én elhessegetem magamtól, nem foglalkozok vele, ő szerintem szeretné. Nagyon nem jó ez így.
2021. jún. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kínos mikor házas ember kezd el udvarolgatni másnak. Magát minősíti vele. Egyrészt azért mert párkapcsolatban nem hűséges, másrészt azért mert a másikat sem tartja tiszteletben, amennyiben neki is van párja.


Valamint nagyon kellemetlen és zavaró az, ha valaki udvarol, úgy hogy ez nem kívánt.

2021. jún. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából szó sincs senki részéről udvarolgatásról, nem is értem, mire értetted ezt 3as?
2021. jún. 12. 13:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Arra hogy vonzalom miatt feszengtek egymás előtt. Itt már egy mosoly, és egy kedves beszélgetés is kezdeményezés. (3 voltam)
2021. jún. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!