Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális ha végül mindig én...

Normális ha végül mindig én vállalom el más helyett?

Figyelt kérdés
Részmunkaidőbe vagyok 4 óraba. Általában 6-7orakba vagyok beosztva nyilván ahhoz mérten adja ki a főnök a szabad napokat. Általában ha valaki nem tud bemenni vagy beteg lesz engem vesznek elő, mert a többieknek nincs kedvük bemenni más helyett. Végén én maradok és persze ha nincs dolgom bemegyek, a pihenőt ugyanúgy kiadják csak más nap,de inkább az a rossz hogy mi lenne ha terveznék valamit és akkor hívnának hogy az nap be kell menjek. Ti is el vállalnátok? Most nem volt dolgom, de kedvem se volt bemenni aznap pihenni szerettem vvolna. Vagy nekem se mindig kéne el vállalni?
2021. jún. 4. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
"Vagy nekem se mindig kéne el vállalni?" Ha a hátrányok nagyobbak, mint az e lőnyök, akkor nem.
2021. jún. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából másik nap adja ki a szabadnapot. De akkor sem így terveztem nyilván. A párommal szerettem volna lenni aznap
2021. jún. 4. 11:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha allandoan bemesz, amikor futtyentenek egyet, akkor ez elobb-utobb elvaras lesz. Nem kotelezo, mondhatsz nemet, ha nem akarsz mas helyett dolgozni, de ilyenkor figyelembe kell venni azt is, ha neked kell egy nap, akkor van aki bevallalja helyetted? Oda-vissza lenne a normalis. Meg nyilvan anyagi kerdes is, ha kell a penz, es nincs programom, akkor bevallalom, mi ezt egymas kozt szoktuk megbeszelni, elcserelni, tehat ha nekem nem jó, akkor is van aki elviszi a muszakot, en meg megyek helyette maskor. Főnök bele se szól.
2021. jún. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyebkent így 1 héten 4 nap pihenőm van de ez attól függ hány óraba oszt be. Ezért vállalom be többnyire mert a többieknek csak kéthetente van 2 szabad napjuk De néha már elegem van tény, hogy én maradok aki be vállalja.
2021. jún. 4. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!