Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor lesz vége annak hogy a...

Mikor lesz vége annak hogy a kormány a koronavírusra hivatkozva bármikor létbizonytalanságba taszíthatja szakácsokat?

Figyelt kérdés

Nem merek váltani szakácsként mert jobban fizető helyeken is mondják ha októbertől újra indul a lezárósdi akkor nem lesz munka ezért rosszabb fizetéssel vagyok szakács ahol biztos nem küldenek el.

Legutóbb valaki elment 72 ember jelentkezett helyére.

Durva az hogy lassan 1,5 éve nem tudok váltani mert egy csetintésre tönkre tehet a politika a nátha elleni lezárosokkal



2021. jún. 5. 08:10
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
60%

Kit érdekel? Van munka

Van pénz! (aki dolgozni akar az fog is) így van ellátás, ingyen oltás amik közül bármelyiket választhatod és TE döntöd el akarod-e.

Nem kényszerítenek itt senkit semmire csak a boltban kell maszk semmi más nincs itt mióta itt vagyok! Nem járnak a rendőrök sehova még a karanténban lévőkhöz sem.

Itt bizony békén hagyják az embert akármilyen hihetetlen.

Bárki jöjjön és nézze meg maga! Járjon utána.

Amúgy a kérdés nem rólam szól kedves #20-as. Mellesleg olyan öreg nem vagyok, hogy magázni kéne.


Egy huszonéves fiatal...

2021. jún. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
30%

#21

Nem magáztalak, hanem tiszteletteljesen leborultam a nagyságod előtt, hogy sikerült olyan országot találnod Európában, ahol nincsenek korlátozások!:D

És képzeld, először azt hittem, hogy Magyarországról beszélsz, mert itt ugyanezek vannak, csak a végén világosodtam meg, hogy te a 19-es vagy Nevenincs országból, ahova elmentél csicskának, mert Magyarországon nincs étel, nincs munka és nincs demokrácia!:D

De nincs ezzel semmi baj, érezd magad jól, jöjjenek be a számításaid, csak ígérd meg, hogy ezzel az agykapacitással soha nem is jössz haza!

Halkan jegyzem meg, ha nem lenne demokrácia, akkor ezeket a baromságokat nem irkálhatnád ide büntetlenül!

2021. jún. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
47%

Ohhoho várd ki a végét!

A véleményed meg a személyeskeded nem hat meg, fáj az igazság mi?

És igenis magáztál, de látom hiányos az értelmi szinted. De nem baj, legalább tisztelettudó legyél, ha már más nem megy!

Jól vésd az eszedbe, SAJNOS BÁRHOL JOBB, MINT MAGYARORSZÁGON, KIVÉVE AHOL SÚLYOSABB A SZEGÉNYSÉG! DE LASSAN MAGYARORSZÁG IS KÖZÉJÜK SOROLHATÓ!

AZ ÉN HIBÁM? KIFEJEZETTEN NEM!

Akkor ne engem oltogass!

Aki akar az tesz és szerintem egy szóval sem írtam, hogy felsőbbrendű vagyok mégcsak beképzelt sem vagyok és az egó legkisebb szikráját sem mutattam, de te TIPIKUS MAGYAR vagy akinek csak hazaáruló vagyok, de nem baj. Túl sokan vagyunk a Földön, hogy pont a te véleményed számítson!!!


Én csak válaszoltam a kérdésre TARTSD MAGAD TE IS EHHEZ!!!


Végszóként meséld el nekem, HOGY MAGYARORSZÁGON HOL A JÓ ÉLETBEN VÁLASZTHATOD KI MILYEN VAKCINÁT AKARSZ!?

A rokonomnak kellett és csak azt a szenny Astrazenekát választhatta rá egy hétre szenvedett a Covidtól és nem ő az egyetlen!

2021. jún. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
67%

És igen még mindíg én vagyok, mert nem tartom magamban a tapasztalatom és ez még válasz is a kérdésre.


Kérdező kevés pénzért "csicska" (én pedig legalább sokkal-sokkal több pénzért vagyok az)

Döntsd el melyik a jobb.


Az én példám:

Budapesten dolgoztam egy 4*-os hotelben. Álmaim munkája volt! Egy év alatt 4x emelték a fizetésem!

Jött a Covid és átmeneti munkám lett valami teljesen más, havi 100.000 FORINTÉRT. MIKÖZBEN a lakás 150.000 Ft volt (ami még olcsónak számított...)

A párom is jött velem máshova dolgozni, de éheztünk!!!

Ígyis örültünk, hogy legalább van munkánk, mert arra is vagy 50-en jelentkeztek. Puszta szerencse! Még a MEKIBŐL SEM hívtak vissza....


Hitegettek folyton, hogy újra nyit a hotel ekkor akkor mindíg mást mondtak... Megkérdeztem visszajöhetek-e.

A VÁLASZ :

Igen, de sajnos a COVID miatt csak fele annyit tudunk adni.


Ha drága kérdező szereti, ha fáj vagy beéri sok munkával és kevés pénzzel, akkor maradjon ott ahol van!

2021. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
37%

Felőlem aztán lepontozhattok még mínuszba is mehet nyugodtan! Nem a százaléklistán akarok első lenni csak válaszolni szeretnék a kérdésekre!


Köszi szépen 😉

2021. jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
30%

#23

"Végszóként meséld el nekem, HOGY MAGYARORSZÁGON HOL A JÓ ÉLETBEN VÁLASZTHATOD KI MILYEN VAKCINÁT AKARSZ!?"


Bárhol!...még ha neked mást is meséltek a "lyóakarójid"


Persze ez nem úgy ment, hogy bementél az oltópontra és ott rendeltél mint a kocsmában, hanem visszautasíthattad a neked nem tetszőt és várnod kellett, míg a neked szimpatikus az országba beérkezett.

De ez nem hónapokat, legfeljebb napokat, 1-2 hetet jelentett.

Az egész családunk oltva van, faluban, városban, fővárosban és mindenki azt kapta, amit akart, illetve amiben megbízott.

Ellenben Olaszországban nincs válogatás, mindenki azt kap, ami elő van neki írva.(Néhány csókost kivéve, mert ott is emberek élnek)

És még mindig nem nevesítetted azt a Csodaországot, ahol nem is volt és nincs korlátozás. (Csak maszk a boltban.:)

2021. jún. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
27%

Örülj neki, nem mindenki ilyen szerencsés, mint te és a családod.

Ez nem az én országom mellesleg, de nem kötöm az orrodra nem akarom, hogy szapuld! Mondtál már elég szörnyűséget 😉

Veled ellentétben a világon minden országot szeretek, csak sajnos a gazdaság eléggé meghatározza a lakosság mindennapjait/életét.

Mindegy hogy hol vagyok nem maradok ígyse sokáig!

Nem azt mondtam, hogy csak ott jó ahol én éppen vagyok. Csak egyszerűen nem éhezünk. 🙂

2021. jún. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
39%

#27

"Ez nem az én országom mellesleg, de nem kötöm az orrodra nem akarom, hogy szapuld!"


és ezt is te írtad:

"Bárki jöjjön és nézze meg maga! Járjon utána."


Komolytalan vagy, én meg elkövettem a hibát, hogy komolyan vettelek!

Részemről befejezve!

2021. jún. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező! Szerintem gondol meg, mert Ausztriában például újra nyitnak a hotelek! Ismerősöm a napokban ment ki és csak szimpla mindenesnek nem főzni!

Szállás a hotelben, szoba szervíz tehát kaja az van.

1500 eurót kap.

Ne pazarold el a tehetséged! Tartsd magad annyira, hogy tudásodhoz méltó fizetést kapj.

De ezzel le is zárnám.


Üdv. a nagyszájú külföldi magyar, aki büszke, hogy magyar, de itt lepontozzák, mert próbál segíteni. 😂

2021. jún. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%
#28 úgy értem bárki hagyja el az országot és nézzen szét a határon kívül!
2021. jún. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!