Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a cég le akar csapni a még...

Ha a cég le akar csapni a még meg sem szerzett végzettségemre, nem kellene beszállni a képzési költségbe?

Figyelt kérdés

Egyetemi képzést végzek ráadásul fizetőset, kemény 300.000 /félév.

Nem a cég küldött, magamtól jöttem, a cég nem is tudta hogy elkezdtem jó ideig.

Amikor megtudták egyből felcsillant a szemük, hogy ezzel az új végzettségemmel X munkakört is vihetek, és akár át is tennének ebbe a munkakörbe még a képzés alatt.

Mondtam semmi gond, készen állok rá-HA beszállnak a képzési költségekbe. mondjuk állják a tandíj felét és akkor beszélhetünk.

Na egyből nem kellett az új munkakört betöltenem. Azonnal lekerült a napirendről.

De ezek komolyan gondolták hogy majd saját pénzből fizetem a képzést és ők meg nulla hozzájárulással élvezik ennek pozitív hozadékát?

Fizetni semmit de a haszon meg kéne?


Ja és a köv az lesz hogy még a jelenlegi munkakörömbe se kellek majd, mert mertem nemet mondani a főnöknek. Illetve nem mondtam nemet, csak feltételt szabtam. Az már úgy nem jó, hát feltételt csak ők szabhatnak...


2021. jún. 5. 12:44
1 2 3
 21/21 Micimacko67 ***** válasza:
Kérdező, neked hány anyád volt? Őszintén...
2021. jún. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!