Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Olyat láttatok már hogy...

Olyat láttatok már hogy megdicsérnek egy csapatot a munkahelyen majd egy hét múlva szinte az összeset kirúgják?

Figyelt kérdés

Projectmunka volt, 1 évet tartott, lezárult sikeresen. Főnöki glóriabeszéd fröcsögnek a maszlagok nagy munka közös siker megdolgoztunk érte gratuláció mindenkinek.

Majd 1 hétre rá kezdenek jönni a levelek postán: felmondás.

1-2 héten belül a résztvevők szinte mindegyike ki van rúgva.

Állítólag nem egy nagy történet ez, project volt kellett az ember, a projectnek vége már nem kell.


Ma még a vállukat veregetik, holnap kirúgják őket?


2021. jún. 6. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
üdv a felnőttek világában.
2021. jún. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk a suliban volt olyan, hogy érettségi vizsgák után napokkal rúgtak ki tanárokat. amíg tartott az érettségi addig nagyon kellettek de mihelyt vége lett, már ki is rúgták őket.


állítólag előtte is ki akarták csak féltették az érettségit, tanár nélkül nem működött volna.

2021. jún. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Nem, láttam konkrétan ilyet. De nincs ebben semmi, ahogy írtad, project volt, a project sikeresen zárult, megérdemelték a váll veregetést. Viszont nincs új project, így nincs szükség az emberekre tovább. Max lehetett volna személyesen közölni, de egyébként nincs benne semmi.

Szerintem aki azért jobban odafigyel, sejthette, hogy nem lesz feladat, ha kész a project.

2021. jún. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5%
Hát akkor én marhára örülök hogy az én "maradi" munkahelyemen semmiféle hangzatos project nincs, csak mezei sima folyamatos feladatok ezért nem kell ilyesmitől félni.
2021. jún. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában eleve úgy működik, hogy az ilyen projektekre úgy veszik fel az embereket, hogy határozott idejű szerződést kötnek amíg tart a projekt. Majd ha már vége van, csak akkor hosszabbítanak/írják át határozatlanra, ha tudnak más munkát biztosítani az embereknek. Ha nem, akkor nem lehet mit tenni, ezzel tisztában vannak az alkalmazottak is. Ezzel együtt a dícséreteket megérdemlik.
2021. jún. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Balu bt.-nél és az alapítványi iskolában bármi lehetséges.
2021. jún. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!