Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Amikor megdícsér a főnök, azt...

Amikor megdícsér a főnök, azt illik megköszönni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 3. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy dicséretet mindig illik megköszönni, a dicsérő személyétől függetlenül.
2017. jan. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akárki is dícsér meg. Mondjuk vannak kivételek, de ha a főnökről van szó akkor mindenképp!
2017. jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mostanában úgy érzem minden egyszerűbb feladatomat megdícséri. Nem is értem azt hogy dicséret járna ezért.

Tényleg köszöngetni kéne?


És az jó ha azt mondom rá, hogy:

ez csak egy apróság volt.

2017. jan. 3. 17:32
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem is érZem *
2017. jan. 3. 17:33
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te ne bagatellizáld le az elért eredményeidet.

Lehet, hogy neki az óriási teljesítmény.

A "köszönöm" egy sima udvariassági formula.

(... és ha még lelkes képet is vágsz hozzá, akkor még örül is:)

2017. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb mondd neki, hogy felírod a többihez ;)

Nem ám! Illik minden dicséretet akceptálni. Direkt nem köszöngetést írtam, mert az olyan, mint amikor a fagyi visszanyal. De tudja, hogy te is érted és értékeled ennek a jelentőségét.

2017. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

Te lány vagy, ugye? Ha dicsérgetni kezd a főnök, az már gyanús, akar valamit! (pláne, ha férfi, de ha nő, akkor is, csak lehet, hogy csak jól ki akar használni, bár ugyanaz mind a kettő, csak nem ugyanolyan.)

A dicsérettől én pld. mindig zavarba jöttem, nem szerettem, és tényleg mindig céljuk van vele. Nem azért, mert megérdemled.

2017. jan. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én örültem volna, ha az a rbanc néhanapján odaböfög egy dicséretet, mert eléggé igyekeztem, hogy mindig elégedett legyen. De helyette inkább keresett egy apró hibát és azért cseszett le. Vagy ha mindent végigkérdezett, hogy aszerint csináltam-e, és mindre igennel válaszoltam, kifogást sem talált, akkor kiadta a következő utasítást és faképnél hagyott. Szar főnök volt. Végül lelkesedés hiánya miatt kirúgtak. :D Aláírom, hogy sokat visszaestem ezek után az első napokhoz képest, de nem bánom a kirúgást. Tök nehéz volt utána visszaépíteni az önbizalmam.
2017. febr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!